Грийн направи 7 ефективни ининга, Червените победиха Даймъндбекс с 6-2 след грозна загуба
AP News | 2024-05-15 | 06:25:19

PHOENIX (AP) — Хънтър Грийн направи седем ефективни ининга, Уил Бенсън удари хоумър с два ръна и Синсинати Редс се върнаха от труден загуба с победа с 6-2 над Аризона Даймъндбекс във вторник вечерта.

Аризона донесе на разтърсващите се Червени загуба с 6-5 в понеделник вечерта на Кевин Нюман с двукратен сингъл в края на деветия ининг.

Синсинати не даде никакъв шанс на Даймъндбекс за ново късно рали, натрупайки 13 попадения, като същевременно отбеляза шест ръна между четвъртия и шестия ининг.

Бенсън успее да успее срещу Слейд Чекони (1-3) в петия, а Червените записаха чифт удари с щипка и точки в шестия за втората си победа в 13 мача.

Грийн (2-2) допусна два ръна и пет попадения. Той удари пет и измина един.

Блейз Александър записа двукратен сингъл за Аризона, който имаше шест попадения.

Чекони беше остър в предишния си старт, позволявайки пробив и три попадения в 5 1/3 ининга срещу Синсинати миналата седмица.

Десничарят беше силно ударен във втория кръг срещу Червените.

След двукратния сингъл на Александър в третия, Синсинати изравни резултата в четвъртия при жертвения флай на Джейк Фрейли и Джеймър Големият сингъл на Канделарио. Бенсън изведе Червените напред с петия си хоумър, удар от два ръна близо до палубата на басейна в десния център.

Чекони беше повдигнат с двама включени и двама аут в шестата. Пинч хитърите Сантяго Еспинал и Стюарт Феърчайлд ги последваха с впечатляващи единични точки от Логан Алън.

Чекони допусна шест ръна и седем попадения.

ТРЕНЬОРСКА ТАБЛИЦА

Червени: LHP Брандън Уилямсън започна рехабилитационна задача със Single-A Dayton, докато си проправя път назад от ляво напрежение в рамото. ... LHP Алекс Йънг (назад) се очаква да играе за Triple-A Louisville в Columbus в сряда.

Reds LHP Андрю Абът (2-4, 3.35 ERA ) се изправя срещу Diamondbacks RHP Brandon Pfaadt (1-3, 4.60 ERA) във финала на серията в сряда.