LOI: Сейнт Пат на Стивън Кени загуби след последен победител от Шелбърн
Breaking News | 2024-05-20 | 00:04:18

Имаше късна, късна драма в дербито на Дъблин тази вечер в Ричмънд Парк.

Стивън Кени изглеждаше готов да избере спечели първата си точка като мениджър на Сейнт Пат, но гол на Евън Кафри в шестата минута на добавеното време позволи на Шелбърн да спечели с 2-1.

Вече Шелбърн има четири точки преднина на върха в SSE Airtricity Premier Division.

Това е след като вторият класиран Дери Сити загуби с 1-0 като гост от Шамрок Роувърс.

Камерън Макджанет от Дери с Джак Бърн от Шамрок Роувърс. Снимка: Ben Brady/Inpho

Попадението в седмата минута на Джони Кени реши мача на Tallaght Stadium, където Греъм Бърк също имаше дузпа, спасена от Брайън Махер.

Това беше чест - дори в срещата от Първа дивизия тази вечер на Ferrycarrig Park.

Голът на David Bosnjak за Cobh Ramblers отмени откриването на Mikie Rowe за Wexford и 1-1 беше крайният резултат.