Звездата на Манчестър Сити Кайл Уокър разкри прякора на Маркъс Рашфорд в английския отбор след неудържимия му удар за Манчестър Юнайтед в дербито
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-03-04 | 03:11:49

Уокър призна, че там беше малко, което Сити можеше да направи, за да предотврати гола на Рашфорд в осмата минута.

Уокър каза пред BBC 5 Live Sport: „Мисля, че Раши отбеляза гол, който знам, че може да удари. Гледал съм го в продължение на няколко години и в Англия го наричаме „крак-чук“.

Кайл Уокър от Манчестър Сити разкри псевдонима на Маркъс Рашфорд в английския отбор

Рашфорд отбеляза страхотен гол за Манчестър Юнайтед при поражението им от Манчестър Сити

Вашият браузър не поддържа iframes.

"Той може просто да го дръпне отвсякъде и той се откъсна от напречната греда и не мисля, че Едерсън имаше шанс. Какво правиш? Понякога трябва да сваляте шапки пред тези голове и да влезете и да се прегрупирате.“

Въпреки изоставането на полувремето поради гола на Рашфорд, Сити успя да избяга победиха с 3-1 в дербито на Манчестър след впечатляващо представяне през второто полувреме.

Друг член на отбора на Англия, Фил Фодън, отбеляза дупка с Ерлинг Хааланд добавя още един гол в края на деня.

Победата накара Сити да се върне на една точка от лидера във Висшата лига Ливърпул.

Юнайтед, междувременно, са на шесто място и изостават на девет точки от челната четворка.

Рашфорд е изправен пред критики, с Алън Шиърър, който поставя под съмнение езика на тялото му по време на двубоя за ФА Къп срещу Нотингам Форест.

Шийрър, говорейки по BBC, каза: „Хайде, Маркъс, ставай . Спри да махаш с ръце. Трябва да се справите по-добре.

Уокър каза, че играчите на Англия наричат ​​Рашфорд „крак чук“ заради поразителното му майсторство

'Понякога не харесвам езика на тялото му. Той се опитва да изпрати съобщение до феновете, вината не е моя. Вие като индивид трябва да поемате отговорност от време на време за действията си на терена. Станете и продължете с това.'

Рашфорд обаче успя да отговори във впечатляващ стил срещу Сити и сега ще се стреми да завърши сезона силно.

Източник: dailymail.co.uk