Алън Бразил липсва за последния ден от отразяването на Челтнъм като спешен водещ, избран в
The Mirror | 2024-03-15 | 13:56:03

Алън Бразил се оттегли за последния ден от Челтнъм - с Крис Еванс, привлечен да води предаването.

The Фестивалът ще приключи в петък със Златната купа, но въпреки че е готов да се представи както обикновено, Бразилия отсъства, въпреки че е снимана с Ема Луиз Джоунс в Челтнъм 24 часа по-рано.

В резултат на това Virgin Radio's Еванс трябваше да направи аварийно превключване, за да запълни в последния момент. Той беше надолу по коридора от студиото на talkSPORT, готов да представи шоуто си за закуска по Virgin Radio, но продуцентите на talkSPORT внезапно го помолиха да скочи.

Той каза: „Той не се появи днес, липсва в действие. Така че, ако сте виждали Алън Бразилия през последните 24 часа, къде сте го виждали, къде беше забелязаното, колко беше и часът? Ако не знаете какво търсите, Алън Бразилия е здрав по природа и здрав по характер.

„Също изчезна в действие тази сутрин, имаме Рей „Party“ Parlour, той не се вижда никъде, не сме виждали Дийн „Deano“ Saunders от известно време, Али „Goldenballs“ McCoist, не, той е никъде не се вижда. Така че, ако видите някой от тези герои, трябва да знаем къде са, защото трябва да се върнат тук, в шоуто."

Джейми О'Хара от TalkSPORT беше сред тези, не съм толкова впечатлен от отсъствието на Бразилия. Той написа в социалните медии: „Събуждането с Алън Бразил без шоу е точно началото на деня, от който имах нужда.“

Бразилия трябваше да бъде в ефир от 6 сутринта до 10 сутринта, за да донесе предаване на живо от Челтнъм преди деня на Златната купа. Рей Парлор се пошегува, че Бразилия му е изпратила съобщение в 4:30 сутринта, че има нужда от лежане.

В последния ден в Челтнъм Galopin Des Champs се стреми да стане едва третият кон през този век, който ще си върне златната купа на Челтнъм. Уили Мълинс вече спечели своя 100-ен победител в Челтнъм тази седмица, след като спечели Шампионското препятствие.

Той е уверен в перспективите на фаворита за Златната купа. „Galopin des Champs излезе много добре от последното си състезание и съм много щастлив“, каза ирландският треньор, който също спечели състезанието с Al Boum Photo през 2019 и 2020 г.

„Всеки път, когато спечелите състезанието в Челтнъм е специално, да спечелиш Златната купа в 100-ата си година би било изключително специално."