Бруно Фернандеш изглежда незабавно сочи с пръст вината след последната загуба на Ман Юнайтед
The Mirror | 2024-02-24 | 22:12:06

Бруно Фернандеш беше видян да се кара със съдията Майкъл Оливър след поражението на Манчестър Юнайтед с 2-1 срещу Фулъм.

Юнайтед изостана в 65-ата минута, след като Калвин Беси наруши резултата, преди Хари Магуайър да изглеждаше спасен с точка в последната минута на редовното време. Алекс Иуоби спечели драматичен победител за Фулъм в седмата минута на добавеното време, за да подпечата незабравима победа за гостите.

Когато прахът се улегна, Фернандес можеше да бъде видян да води оживена дискусия с Оливър. Капитанът на Юнайтед направи разочарована фигура, докато говори с Оливър и неговия екип за кратък период от време пред Ерик тен Хаг, преди в крайна сметка да си тръгне ядосан.

Въпреки очевидния гняв на Фернандес към длъжностните лица, Тен Хаг нямаше оплаквания относно съдийството, когато говори пред BBC Sport след мача. Вместо това холандецът оплака грешката, допусната от неговата страна в подготовката за последния гол на Иуоби.

Той каза: „Това беше вкарване [за Фулъм] в ъгъла, имахме ги под напрежение и имаме един играч на грешна позиция. Като отбор трябва да се справим с това и да се уверим, че всички са в правилна позиция. Оставихме ги да избягат и това може да бъде избегнато.

„Отборът показа голям характер, за да отвърне на удара, заслужихме изравнителния гол и се стремяхме към победата – показахме голяма личност и характер. Това беше тази грешка. Преди това искахме победата и трябваше да се възползваме от възможностите си."

Поражението постави сериозен удар върху надеждите на Манчестър Юнайтед да се класира за Европа през следващия сезон и ги остави на осем точки зад четвъртия Астън Вила. Честният Хари Магуайър призна след мача, че Юнайтед просто не е направил достатъчно, за да спечели.

Присъединете се към дебата! Какво мислите за представянето на Ман Юнайтед срещу Фулъм? Кажете ни тук.

Той каза: „Като цяло в баланса на играта не направихме достатъчно през първите 60 минути или така, започнахме мача не добре. Първото полувреме беше доста равностойно, но когато не играеш по най-добрия си начин, трябва да направиш правилно основите и стандартите са част от това.

„Знаехме, че ще ни създадат заплаха от тези зони и те отбелязаха в началото на втория от това, което знаехме - така че това е разочароващо в този аспект.За да изоставаме с гол, мислех, че реакцията ни беше брилянтна, особено през последните 30 минути и когато изравнихме, вероятно само един отбор ще отиде спечелете го.

„В крайна сметка вероятно бяхме наивни, като хвърлихме твърде много тела напред и се справихме с контраатаката. Бяхме в добра форма и влизайки в играта бяхме уверени."

и получавайте ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на членовете на нашата общност специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашите