Dak Prescott, Brandon Aubrey помагат на Cowboys да се изравнят с Eagles в NFC East с победа с 33-13
Снимка: independent.co.uk
Independent News | 2023-12-11 | 07:00:34

Eagles (10-3) загубиха три удара и не отбелязаха офанзивен тъчдаун като куотърбека Jalen Hurts, който имаше първи провал, загубени последователни игри за първи път от октомври 2021 г.

Докато Cowboys в момента държат тайбрека с допълнителна победа на NFC Изток, Eagles биха взели титлата в дивизията в следващите тайбрекове, ако спечелят своя оставащите четири мача.

Обри стана първият ритник с два от поне 59 ярда в същата игра, свързвайки се от 60 ярда в края на първата четвърт. Неговият 59-ярд в третия позволи на Обри да надмине Грег Зуерлайн и Харисън Бъткър, всеки от които имаше чифт от поне 58 ярда.

28-годишният новобранец добави 45-ярд в четвъртия и още един от 50 в последните две минути, разширявайки рекорда си в НФЛ за съвършенство, за да започне кариера.

С треньора на Каубойс Майк Маккарти, който призоваваше играчи от страничната линия само четири дни след спешна апендектомия, Прескот имаше кариера -най-добра седма поредна игра с поне две TD пасове.

Нападението на Далас затъна след TD пасове на Прескът през първото полувреме, но две големи завършвания за първи падания до тайт край Джейк Фъргюсън, включително усилие с препятствия рано през четвъртата четвърт, доведоха до последните два гола от полето на Обри.

Каубоите се надпреварваха, когато Прескът изгуби контрол над топката, докато беше уволнен от Флетчър Кокс през третата четвърт, а Картър взе отпуснатата топка и тичаше непокътнат, за да вкара Ийгълс в рамките на 24-13.

С два тъчдауна в края на третия, Филаделфия не успя да реализира четвърти и 8 от 30-ярдовата линия на Далас. Стивън Гилмор направи битка на открито срещу ДеВонта Смит, който по-късно записа третата загуба за Филаделфия, слагайки край на всякакви реалистични надежди за рали.

CeeDee Lamb и Michael Gallup успяха да уловят голове за Далас и Рико Даудъл направи плонж от 1 ярд, който първоначално беше наречен къс, но се преобърна, когато Каубоите предизвикаха.

Прескот беше 24 от 39 за 271 ярда, а Каубоите ограничиха Хъртс до 197 ярда при пасове и 30 бързане.

КОНТРАТИ

Ийгълс С. Рийд Бланкеншип беше отстранен поради сътресение на мозъка, след като напусна играта през първото полувреме. ... Cowboys DT Джонатан Ханкинс получи помощ от терена с контузия на глезена през третата четвърт.

Ийгълс: В Сиатъл в понеделник, 18 декември. Загубата на Сийхоукс в Сан Франциско означава, че Филаделфия няма да се изправи срещу отбор с победи във финалната си четворка игри.

Каубои: Във водещия изток на AFC Маями следващата неделя в първия от последователните гостуващи мачове с претенденти за плейофите от тази дивизия. Вторият е Бъфало.