„Дай ми топката! Дай ми топката!`: Джейдън Санчо спори с новия си колега от Борусия Дортмунд Никлас Фулкръг за изпълнение на дузпа - но изпраща съобщение на Ман Юнайтед с това как е спечелил точния удар
Daily Mail | 2024-01-20 | 22:30:35

Карстенсен дръпна назад Санчо, изпращайки звездата на Дортмунд да падне, което доведе до отсъждане на дузпа.

След това Санчо беше видян да спори с централния нападател Fullkrug , според съобщенията казвайки „дай ми топката, дай ми топката“.

Джейдън Санчо спори със съотборника си в Борусия Дортмунд Никлас Фулкръг за дузпа

Санчо беше видян да иска топката от нападателя, след като спечели точния удар

Наетото крило на Манчестър Юнайтед спечели точния удар с дрибъл в наказателното поле

Вашият браузър не поддържа iframes.

Fullkrug отказа шанса на Санчо да отбележи първия си гол след завръщането си в гигантите от Бундеслигата.

Германският национал отбеляза резултатния точен удар със Санчо, който се присъедини към него в празнуването, оставяйки зад гърба си краткия им спор.

Дузпата на Фулкруг даде преднина на Дортмунд с 2-0 в 59-ата минута, като Дониел Мален отбеляза втория си гол в мача три минути по-късно, за да увеличи допълнително изоставането им.

Юсуфа Мукоко подпечата победа с 4-0 след прекъсване време да донесе втора поредна убедителна победа на Дортмунд след завръщането си от зимната ваканция.

Санчо беше изведен в 66-ата минута от мениджъра Един Терзич, след като се управлява завръщането му в първия отбор.

Крилото беше пуснат за първи път като титуляр от втория си период в Дортмунд, след като пристигна под наем до края на сезона.

Това отбеляза бързо въведение в стартовия състав на Дортмунд, като крилото бе титуляр за последно преди седем месеца на 3 юни.

Санчо имаше беше заточен в Манчестър Юнайтед от 26 август след публично несъгласие с мениджъра Ерик тен Хаг.

Фулкръг превърна получената дузпа, за да даде преднина на Дортмунд с 2-0 срещу Кьолн

Санчо и Фулкръг загърбиха разногласията си, като отпразнуваха гола заедно

Изгоненото крило на Манчестър Юнайтед Санчо направи първия си титуляр за Дортмунд, откакто се присъедини отново под наем

p>

Той беше принуден да тренира далеч от първия отбор на Манчестър Юнайтед, след като на практика обяви Тен Хаг за лъжец относно причините да извади Санчо от отбора за мача срещу Арсенал .

Санчо се завърна в играта на първия отбор, като влезе от резервната скамейка в 55-ата минута срещу Дармщат миналия уикенд за втория си дебют.

Санчо вече записа голове в първите си два мача в Бундеслигата, с асистенция срещу Дармщат и спечелването на дузпа срещу Кьолн.

Поредните победи на Дортмунд засилиха надеждите им за Шампионска лига, като отборът на Терзич сега се изравни по точки с четвъртия РБ Лайпциг в Бундеслигата.

По време на изпълнената със събития тригодишна кариера на Санчо, откакто се премести в Манчестър Юнайтед в сделка за £73 милиона от Дортмунд, той регистрира само 12 гола и шест асистенции.

При подписването с екипа на Бундеслигата, крилото описа усещането като „завръщане у дома“.

Санчо каза: „Когато днес влязох в съблекалнята (Дортмунд), се почувствах като да се прибера у дома.

„Познавам клуба отвътре и отвън, Винаги съм бил много близък с феновете и никога не съм губил контакт с тези, които отговарят.

"Нямам търпение да видя моя отбор -отново колеги, излезте на терена, играйте футбол с усмивка на лицето, подготвяйте голове, вкарвайте голове и помогнете на отбора да се класира за Шампионската лига.“