Дейвид Бекъм се присъединява към децата Бруклин, Круз и Харпър на стадион Чейс, докато неговият отбор Интер Маями претърпява нова загуба без клубния талисман Лионел Меси
Daily Mail | 2024-04-04 | 09:50:19

Ако гледането на Интер Маями губи последния им мач, не беше лошо достатъчно, шефът на клуба Дейвид Бекъм трябваше да го направи, докато в присъствието на децата Бруклин, Круз и Харпър

48-годишният бивш полузащитник на Манчестър Юнайтед и Англия беше на разположение, за да наблюдава своята страна загуби с 2-1 у дома от Монтерей в първия мач от Конкакаф Шампионската купа в сряда вечерта

След като получи победа в 89-та минута от Хорхе Родригес, Монтерей взе Води с 2-1 във втория и последен мач от серията с общ брой голове на 10 април в Гуадалупе, Мексико.

Меси бе изключен преди мача поради контузия на подколянното сухожилие, която го извади от игра от средата на март.

Дори и без суперзвездата Маями поведе с 1-0 след гол в 19-та минута на Томас Авилес.

Чаплите все още бяха на върха, когато загубиха полузащитника Дейвид Руис за втори жълт картон в 65-ата минута.

Монтерей изравни четири минути по-късно с гол на Максимилиано Меза, след което скочи на върха в последните минути.

Решаващият резултат беше поставен от раздаване на Интер Маями на границата на наказателното поле.

Меза остави топката на Родригес, който постави топката с първото си докосване, след което стреля с 20 ярда, с десния крак в далечината горния ъгъл.

Меси, който пропусна четвъртия си пореден мач поради контузия на дясното сухожилие, не е играл от 13 март, а също така пропусна изложбите на Аржентина миналия месец срещу Ел Салвадор и Коста Рика.

Интер Маями, играейки без Лионел Меси, загуби човек по-малко и след това завърши с гол по-малко след първия мач от четвъртфиналите на КОНКАКАФ Шампионската купа серия във Форт Лодърдейл

Бекъм можеше само да гледа безпомощно как отборът претърпя разочароващо поражение

Меси, който пропусна своя четвърти пореден мач поради контузия на дясното подколенно сухожилие не е играл от 13 март (на снимката в сряда вечерта)

Все още не е ясно кога 36-годишният Меси ще се върне. Интер Маями и Монтерей трябва да изиграят реванша от четвъртфиналите в Мексико на 10 април. Интер Маями също ще играе мач от MLS срещу Колорадо в събота.

„Всеки ден той се чувства по-добре. Щеше да е твърде голям риск днес“, каза треньорът на Интер Маями Херардо „Тата“ Мартино чрез преводач след мача.

Той добави, че Меси ще продължи да играе мач за мач.