Джалън Хъртс се кандидатира за спечелване на ТД в продълженията, Ийгълс надминава Джош Алън, Билс 37-34
Снимка: independent.co.uk
Independent News | 2023-11-27 | 03:54:03

Хъртс хвърли за три тъчдауна и бяга за още два, и той надмина Джош Алън от Бъфало, докато събираше Ийгълс от 17- Дефицит 7 на полувремето за втори пореден мач.

Хъртс напусна терена с протегнати ръце в знак на празнуване, докато феновете ревеха. Той удари ДеВонта Смит за 17- и 11-ярдови приеми в OT, а D'Andre Swift направи 16-ярдов пробег, за да помогне за настройването на разходката на Хъртс.

Алън хвърли 339 ярда и два тъчдауна и спечели два резултата за Билс (6-5), които са застрашени да пропуснат плейофите, след като спечелиха AFC East през последните три години. Но той беше пресечен през четвъртата четвърт от Джеймс Бредбъри, създавайки пас на Hurts от 29 ярда TD към Olamide Zaccheaus за преднина от 28-24 на Фили.

Алън използва 15-ярдов схватка и 15- ярд грубо наказване на пропуска при първото каране на OT, за да постави Билс в позиция за победа. Тайлър Бас — който беше пропуснал два филдгола — вкара зеления удар от 40 ярда при 5:52 до края на продължителното време.

Hurts завърши 18 от 31 за 200 ярда с прихващане в двубой от най-динамичните QB в НФЛ.

Хъртс изигра мизерно първо полувреме, хвърляйки 33 ярда, докато Ийгълс имаха общо 99 ярда. Но за втори пореден мач, кандидатът за MVP събра Eagles от пасив от 10 точки на полувремето. Той се свързва с A.J. Браун от 3 ярда и Смит от 10 ярда, за да върнат Фили в играта.

Възползвайки се от късото поле след избора на Алън, Ийгълс се изправиха срещу трети и 15. Хъртс се претърколи наляво и почти изглеждаше без опции, когато се свърза със Закхей, който използва две ръце и прегърна топката в гърдите си, докато падаше към задната част на крайната зона.

ТРАВМИ

Eagles: RT Lane Johnson беше неактивен с контузия в слабините. ... DE Fletcher Cox също получи контузия в слабините.

KICKER'S BLUES

Бас имаше блокиран опит за гол от игра в края на първото полувреме и пропусна 48-ярдов удар в началото на третото .

ПОСТАВЯЩ РЕКОРД

Eagles DE Брандън Греъм постави отборен рекорд, като игра в 189-ия си мач от редовния сезон в кариерата. ... Кикър Дейвид Ейкърс държеше марката от 188 мача.

Билс имат сбогом преди да играят в Канзас Сити на 10 декември.

Ийгълс приемат Сан Франциско следващата неделя в реванш от шампионата на NFC.