Джуд Белингам влиза в ухото на Хари Кейн преди решаващата дузпа за Байерн Мюнхен - но не успява да спре съотборника си от Англия да изведе германците напред срещу Реал Мадрид на полуфинала на Шампионската лига
Daily Mail | 2024-04-30 | 00:10:34

Когато го попитаха за инцидента след мача, Кейн каза: „Не знам какво каза. Видях го там да мърмори нещо, но бях толкова съсредоточен. Сигурен съм, че каза нещо, за да ме отблъсне.

Винисиус младши завърши хитрото подаване на Тони Кроос, за да изведе Реал Мадрид напред след 24 минути, но Лерой Сане изравни Байерн малко след почивката.

Джуд Белингам си поговори с Хари Кейн от Байерн Мюнхен преди решаващия наказателен удар

Каквото и да каза звездата на Реал Мадрид, това не попречи на колегата му от Англия да конвертиране

Играй нататък Ябълка Spotify

Лукас Васкес събори Джамал Мусиала в наказателното поле, което накара капитана на Англия да вземе топката и да я изстреля хладнокръвно от 12 ярда в долния ляв ъгъл ъгъл.

Винисиус-младши получи собствена дузпа седем минути преди края на редовното време, която превърна в 2-2 през нощта, оставяйки всичко равно влизат в реванша следващата седмица.

След края на клубните им ангажименти, Кейн и Белингам ще обединят сили в отбора на Англия, който се състезава за трофея на Евро 2024 в Германия.

Стив Макманаман твърди, че 20-годишният Белингам е имал по-голямо влияние върху съблекалнята на Бернабеу от предишни клубни величия, включително Зинедин Зидан, Луиш Фиго и Бразилец Роналдо.

Белингам „визуализира“ мача като част от типичния си ритуал преди мача преди мача от Шампионската лига, ходейки сам по терена на Алианц Арена, в рутина което според него му помага да запази спокойствие преди мачове.

В края на клубния сезон Белингам и Кейн ще обединят усилията си за кандидатурата на Англия за евро

Байерн Мюнхен се изправят срещу VfB Щутгарт в събота, знаейки, че победата ще им гарантира второ място в Бундеслигата този сезон, след титлата на Байер Леверкузен.

Реал Мадрид е домакин на Кадис, тъй като те се стремят да запазят удобната си преднина в таблицата на Ла Лига пред най-близкия си съперник Барселона, който изостава с девет точки с пет оставащи мача.