Гранит Джака вкара Удивителен гол, за да открие гол в Бундеслигата на Байер Леверкузен, 19-та победа за сезона в победата на Майнц... с бивш капитан на Арсенал, който блести под ръководството на Шаби Алонсо
Daily Mail | 2024-02-24 | 03:13:48

Число 34, празнувано със стил, преструвайки се, че е наранил сухожилието си, което разтревожи Алонсо, който беше започнал да подготвя медиците отстрани.

До голяма степен Забавление на Алонсо, той бързо разбра, че това е шега като част от празника на Джака, като каза на медицинския си екип да се оттегли.

Вашият браузър не поддържа iframes.

Гранит Джака заблуди своя гафър Шаби Алонсо с празнуването на контузията си

Джака стреля в зашеметяващ откриващ удар само три минути след началото на играта от отразено центриране

Той празнува със своите съотборници, които се радват да имат девет точки преднина в горната част на таблицата

Отборът на Шаби Алонсо се радва фантастична форма през този сезон.

Отборът е непобеден във всичките си сблъсъци в лигата този сезон досега, след като победи действащия шампион Байерн Мюнхен с 3-0 в скорошен мач.

Джака изигра почти 300 мача за "артилеристите" и вкара над 20 гола, като напусна през юли 2023 г., за да се присъедини към отбора на Шаби Алонсо.

Ако Леверкузен спечели титлата в Бундеслигата, това ще бъде първата им победа в историята, като носителят Байерн Мюнхен е печелил 32 пъти преди това.

Робърт Андрич вкара втори гол за домакините по-късно през второто полувреме, за да осигури и трите точки за отбора на Алонсо, докато те се отдалечават на 11 точки от Байерн Мюнхен, които имат един мач в ръка.

Страната вече има 19 победи и 4 равенства от началото на сезона, като се стреми към първата си победа в историята.