Кристиано Роналдо отива във фитнеса за тренировка със своя начинаещ футболен син, 13, и изглежда, че атлетизмът е част от семейството!
Daily Mail | 2024-02-22 | 14:20:36

В четвъртък сутринта Роналдо сподели снимка, на която е гол до кръста, заедно с Роналдо младши, след сутрешна тренировка.

Двойката, които носеха само чифт къси панталони, позираха с огромни усмивки на лицата си, докато стояха в нещо, което изглеждаше като домашен фитнес.

Кристиано Роналдо сподели снимка след тренировка заедно със сина си, Роналдо младши, в четвъртък

Нападателят на Ал-Насър вкара своя 27-ми гол на сезона, тъй като Al-Nassr победи Al-Fayha с 2-0

Вашият браузър не поддържа iframes.

В надпис към публикацията Роналдо написа: „Днес с моя партньор“.

Последно месец Роналдо-младши предизвика сравнения с баща си заради безгрижното му поведение по време на младежки мач на Ал-Наср.

Начинаещият футболист, на 13 г., се отдръпна, докато играеше за страната на Саудитска Арабия, когато опозиционен играч от Ал-Шабаб се опита да разговаря с него.

Кадри показват как Роналдо-младши поставя пръст на устните си и наднича с крайчеца на окото си, докато детето се приближава към него.

Той за кратко слага ръка около врата на опонента си, за да го признае, преди да го свие рамене - и почти не го поглежда по време на цялото взаимодействие, избирайки да се съсредоточи върху играта, а не върху общуването.

Междувременно Роналдо вкара единствения гол в първия мач от сблъсъка на Ал-Насър, преди да открие мрежата в Рияд в сряда вечерта с четири минути до края на мача втори крак.

Роналдо се възползва от вратарска грешка, за да подпечата победата, чуквайки топката в празната врата, след като Владимир Стойкович не успя да изчисти дълга топка за Марсело Брозович и позволи 39-годишният лесно завърши.

Кристиано Роналдо младши (вляво) последва стъпките на баща си в игра за Ал-Наср

Голът на португалеца подпечата обща победа с 3-0 в осминафиналите на двубоя от Шампионската лига на АФК срещу Ал Файха

Стойкович също беше виновен за Откриването на Al-Nassr, когато Otavio засече с глава центриране на Abdullah Al Khaibari през краката си, за да изведе домакините напред в 17-та минута на мача.

Роналдо на косъм пропусна да добави секунда, когато ударът му с глава в 37-ата минута прекъсна гредата, преди да подпечата победата на своята страна.

Голът беше петият за Роналдо в шест мача от Шампионската лига на АФК през този сезон и неговият 2-ри в 28 изяви във всички турнири този сезон.

Ал-Наср все още се стреми към първа в историята континентална титла и ще се изправи срещу Ал-Айн от Обединените арабски емирства на четвъртфиналите следващия месец, след като отборът на Ернан Креспо победи узбекистанския отбор Насаф чрез победителя от контузията на Суфиан Рахими.