Най-възрастният мениджър на Висшата лига Рой Ходжсън, на 76, е „разболял“ по време на тренировка на Кристъл Палас - и пресконференцията е отменена минути преди той да говори, докато е изправен пред уволнението
Daily Mail | 2024-02-15 | 16:11:05

Казаха се, че играчите и персоналът са видимо притеснени от инцидента.

Mail Sport разкри в сряда, че Ходжсън е готов да загуби работата му като шеф на Eagles след поредица от три победи в 19 мача.

Пресконференцията на Рой Ходжсън преди мача преди гостуването на Кристъл Палас в Евертън в понеделник беше отменена след 76- годишният се разболя по време на тренировка

Пресконференцията на Ходжсън преди мача в 13:30 беше отменена в резултат на това, че се разболя

Вашият браузър не поддържа iframes.

Председателят Стив Париш първоначално искаше да остане с Ходжсън до края на сезона, но позицията на мениджъра на ветерана в Selhurst Park беше несигурна от няколко седмици на фона на серия от само три победи в 19 мача във всички състезания.

Сега се водят дискусии кой ще замени Ходжсън.

Mail Sport разкри на 7 февруари, че Палас се интересува от бившия старши треньор на Айнтрахт Франкфурт Оливер Гласнер.

Палас може да бъде без Ходжсън за посещението на Гудисън Парк във Висшата лига в понеделник

Бившият старши треньор на Айнтрахт Франкфурт Оливие Гласнер е в рамката за работа в Дворец

Ходжсън преди това пропусна мач срещу Астън Вила по-рано през сезона поради болест

Съобственикът Джон Текстър се разбира, че настоява за заслугите на Гласнър и би подкрепил назначаването му.

Гласнър за първи път проведе разговори с водещи служители на Eagles миналото лято, когато клубът обмисляше алтернативи на Ходжсън, който в крайна сметка получи нов 12-месечен договор.

Дискусиите с Glasner продължават. Бившият защитник на Мидълзбро и Уест Хям Еманюел Погатец може да се завърне във Висшата лига, за да стане част от треньорския екип на Гласнър.

Кирън Маккена, Стив Купър и Хулен Лопетеги също са е озвучено.