ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИ: Две звезди на Спърс отбелязват само 5/10 като голмайсторите Бренан Джонсън и капитанът на Уест Хем Кърт Зума се открояват при равенство 1-1 между съперниците
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-04-03 | 02:12:39

И двата отбора имаха шансове да поведат след почивката и докато инерцията на играта се забави в заключителните етапи, късна вълна заплашваше да наруши безизходицата в добавеното време.

Тук Катрин Бат от Mail Sport даде своите експертни оценки на играчите от Лондонския стадион.

Труден сблъсък на Лондонския стадион в крайна сметка завърши нивото между Уест Хям и Тотнъм

Бренън Джонсън се включи отблизо, за да даде преднина на Спърс само след пет минути

Кърт Зума върна Чуковете на ниво след като прибрах ъгъла на Jarrod Bowen

Вашият браузър не поддържа iframes.

УЕСТ ХЕМ (4-2-3-1)

Лукаш Фабиански - 6

Попадна в титулярните 11, след като Алфонс Ареола се контузи при поражението от Нюкасъл. Можеше да направи малко за допуснатия гол

Владимир Коуфал - 6

Беше даден пробивът на Тимо Венер през първото полувреме и позволи центрирането му да влезе твърде лесно за откриването на Спърс, но се подобри след почивката.

Константинос Мавропанос - 6.5

Беше хванат леко на петите за откриването на Спърс, но се справи добре, като ограничи влиянието на Сон Хюн-Мин върху играта. Може да съм доволен от представянето му тук.

Кърт Зума - 7

Дейвид Мойс беше призовал лидерите си да се активизират и капитанът на Уест Хям отговори. Вкара с гръб от корнера на Боуен, за да изравни страната си през първото полувреме и, заедно с Мавропанос, накара Сон да мълчи. Най-добрата игра на защитника за известно време.

Капитанът Зума се справи добре, за да запази мълчанието на нападателите на Тотнъм и излезе, за да намери мрежата, когато неговият отбор имаше нужда от гол

Константинос Мавропанос беше надеждно стабилен и спокоен за домакините, докато те спираха атаките на Спърс

Емерсън - 6

Не успя да проследи Бренън Джонсън за откриващия гол, но го накара да мълчи през голяма част от играта след това. Нямаше много шанс да се присъедини към атаките на Уест Хем.

Томас Соучек - 6,5

Стабилно представяне от чешкия полузащитник. Почисти защитата, когато трябваше, с няколко важни удара, за да разбие атаките на Тотнъм.

Джеймс Уорд-Проуз - 6

Той започна последните два мача поради отстраняването на Едсон Алварес, но не е сигурен, че е направил достатъчно, за да го държи извън отбора за съботното пътуване до Уулвс. Борих се да окажа голямо влияние и все още изглежда без увереност.

Jarrod Bowen - 6,5

Пропусна добър шанс за гол в началото, преди Спърс да поведат, но даде асистенция за гола на Зума. Желаещ бегач, какъвто винаги е, и продължаваше да се опитва да накара нещата да се случват.

Джарод Боуен беше желаещ бегач, но се бореше да окаже голямо влияние от отворената игра

Лукас Пакета - 6

Показваше проблясъци на качество на моменти, но неговият краен продукт и последният пас бяха липсва.

Мохамед Кудус - 6

След като освети парка Сейнт Джеймс с гол и асистенция през уикенда, крилото имаше по-спокойна вечер на Лондонския стадион. Не успях да стигна до десния бек Педро Поро, който имаше удобна вечер.

Michail Antonio - 6

Воде добре линията и си направи неудобство при сетовете, но пропусна страхотен шанс 1 на 1 да изведе отбора си напред в края на часа. Ще бъда разочарован, че не се е справил по-добре. Жертиран картон.

Михаил Антонио беше постоянна неудобство, но пропиля шанс да даде преднина на отбора си

Мениджър - Дейвид Мойс - 6

Ще се радвам на отговора след поражението от Нюкасъл миналия уикенд. Ценна точка за неговия отбор, който беше много по-добър в защита, въпреки че допусна рано. Ще бъде разочарован, че Антонио не реализира големия си шанс.

SUBS:

ТОТНЪМ (4-2-3-1)

Гулиелмо Викарио - 6

Изглеждаше малко неуверен от стандартите на Уест Хям и позволи на Антонио да го тормози на няколко пъти. Но нямаше много удари за спасяване след изравнителния гол.

Педро Поро – 6,5

Увери се, че на Кудус не беше дадено време или пространство върху топката и той направи всичко възможно, за да излезе напред, за да се присъедини към атаките на своята страна.

Кристиан Ромеро - 6,5

Солидно представяне от надеждния централен защитник на Тотнъм. Гарантира, че нападателите на Уест Хям са ограничени до половин шансове, различни от 1 на 1, който падна на Антонио през второто полувреме.

Мики ван де Вен - 6

Беше надскочен от Зума за изравнителния гол на Уест Хям и изглеждаше, че губи физическата битка с Антонио. Но се подобри през второто полувреме, за да ограничи шансовете на Уест Хям пред вратата. Жълт картон.

Викарио направи важно спасяване, за да откаже Антонио от близко разстояние през второто полувреме

Дестини Удоги влезе в ожесточена битка с Боуен надолу по левия фланг на Тотнъм

Дестини Удоги - 6.5

Изправи се на задачата защитава се добре срещу Боуен, дори ако крилото влезе зад него на няколко пъти през първото полувреме. Не можа да продължи много напред през второто полувреме.

Ив Бисума - 6

Опита се да издигне отбора си на терена, но не успя наистина да постави своя печат върху играта. Но успя да задържи Пакета тих през голяма част от нощта.

Родриго Бентанкур - 6

Спретен във владението, без да създава ясни положения. Не направи грешка, преди мениджърът му да реши да пусне свежите крака на Папе Матар Сар в 70-ата минута.

Бренън Джонсън - 6,5

Показа страхотно движение, за да реализира центриране на Тимо Вернер в петата минута, но изчезна от играта с напредването на вечерта. Трябваше да надбягам повече към Емерсън през второто полувреме. Жестиран картон.

Джеймс Мадисън - 5

Необичайно тих мач за креативния човек на Тотнъм. Забърка се в разногласие с Пакета през първото полувреме, което изглежда го разстрои и се бореше да окаже голямо влияние след това.

Джеймс Мадисън не беше в най-добрата си форма, докато се оказа хванат в битка с Пакета

Толкова често опасният човек за Спърс Сон Хюн-мин беше държан тихо от дисциплинираната отбранителна линия на Чуковете

Тимо Вернер - 6,5

Започна много добре и показа скорост и прецизност, за да създаде началния гол. Трябваше да продължи да бяга на Coufal, но в крайна сметка изчезна от играта през второто полувреме.

Son Heung-Min - 5

Много спокойна вечер за капитана на Тотнъм, който се оказа плътно белязан от двамата централни защитници на Уест Хям. Разочароваща вечер за нападателя.

Мениджър - Анж Постекоглу - 6

Уил да бъде разочарован от начина, по който отборът му допусна от сета след това, което беше силно начало. Също така ще бъде разочарован от липсата на креативност през второто полувреме.

Анж Постекоглу ще бъде разочарован от липсата на креативност на своя отбор през второто полувреме