ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Ерлинг Хааланд все още е срамежлив за гол в големите вечери… докато Джуд Белингам покри всяко стръкче трева
Daily Mail | 2024-04-18 | 10:04:22

Де Бройне отхвърли добър шанс за да спечели равенството в редовното време и Ерлинг Хааланд по-рано удари гредата, но в крайна сметка надделяха рекордните 14-кратни победители в състезанието.

Пийт от Mail Sport Дженсън оцени играчите в сряда вечерта.

Ман Сити отпадна от Шампионската лига, след като бяха победени с дузпи от Реал Мадрид

Реал устоя, за да доведе мача до дузпи и надделя, за да премине към полуфиналите

Вашият браузър не поддържа iframes.

Манчестър Сити (4-1-4-1)

Едерсън - 6.5

Бразилецът не можа да направи нищо за откриващия гол и до голяма степен беше зрител след това. Вкара дузпата си.

Кайл Уокър – 7

Не успя да спре центрирането на Винисиус достигайки Родриго за началния гол. Но като цяло спечели дуела си с бразилеца още веднъж.

Мануел Аканджи – 7

Изнесе добре топката напред. Тестван Мадрид със сондиращи пасове. Винаги на разположение и за лесно преминаване.

Рубен Диас – 6,5

Не може не спря Винисиус да центрира отдясно за първия гол на мача, но помогна за предотвратяването на проблеми на Мадрид при контра.

Вратарят на Манчестър Сити Едерсон вкара при изпълнението на дузпи в сряда вечер

Кевин Де Бройне вкара изравнителния гол, но избухна, когато можеше да удвои резултата си

Йоско Гвардиол – 7

Жълт картон за фаул срещу Белингам. Солидно представяне в защита с епично блокиране на допълнително време, за да държи Мадрид на разстояние

Родри – 7

Основната жертва на онази брилянтна контрола с Белингам точно преди Реал Мадрид да направи 1-0 тази вечер. Въпреки това се подобри през второто полувреме и започна да води играта.

De Bruyne– 7,5

Такъв стимул да го върнем за реванша. Наложи добро спасяване на Лунин през първото полувреме. Вкара изравнителния гол, но избухна, когато можеше да удвои резултата си преди продълженията.

Бернардо Силва – 7

Винаги търси да изобретява. Създаваше проблеми с движението и контрола. Страхотен център за Фодън в продълженията. Ужасна дузпа.

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Хааланд претърпя повече разочарование, след като ударът му с глава срещна гредата

Фил Фодън – 6.5

Един далечен удар точно преди края на тихото първо полувреме. Пропуснато от центриране на Силва в продълженията, но все още изпълнено с бягане дълбоко в нараненото време.

Джак Грийлиш – 6,5

Създаде проблеми на Карвахал по-рано и направи жълто за испанския национал, но Доку имаше повече краен продукт, когато влезе.

Ерлинг Халанд – 6.5

Удар с глава удари гредата. Хубаво уволнение за Grealish също да се приближи. Все още срамежлив за гол през големите вечери 65) – 7

Хулиан Алварес (за Haaland, 90) – 6,5

Джон Стоунс (Мануел Аканджи) 111 N/p

Матео Ковачич (De Bruyne) 111 N/p>

Поражението слага край на мечтата на Пеп Гуардиола и Сити да спечелят двоен Требъл този сезон

Реал Мадрид (4-2-3-1)< /h2>

Андрий Лунин – 8

Две спасявания при дузпи след изпълнение, което направи така, че Тибо Куртоа да не липсва твърде много.

Дани Карвахал – 7,5

Картотекиран за фаул срещу Грийлиш. Страхотен изчистващ удар с глава през първото полувреме. Показа своята класа и борбен дух през цялото време.

Антонио Рудигер – 7

Не успя ясно за гола на Сити. Но босът отзад на Реал Мадрид в отсъствието на Милитао наистина предостави решаващо предизвикателство да блокира удар на Грийлиш през първото полувреме. Можеше да отбележи в продълженията. След това погреба победната дузпа.

Родриго комбинира отново с Винисиус, за да изстреля Реал Мадрид напред в началото на реванша

Начо – 6

Никога не показа усета на наказания Орелиен Чуамени в разпределението, но беше стабилен и имаше едно важно изчистване в началото на второто полувреме. Пое добре удара му от точката.

Ферланд Менди – 6,5

Не създава голяма заплаха напред, но огромна отбрана. Недооценен освен от Анчелоти, който го обича.

Тони Кроос – 6,5

Един пирует за измъкване от Хааланд през първото полувреме беше страхотен. Намира друго ниво в големите мачове, но избледня и беше заменен.

Английската звезда Джуд Белингам покри всяко стръкче трева и изигра огромна роля за гола

Вратарят на Реал Андрий Лунин направи жизненоважни спасявания при изпълнението на дузпи, за да ги изпрати през

Едуардо Камавинга – 6,5

Първият удар на Мадрид. Работих усилено, без да блести.

Феде Валверде – 6

Не направи най-доброто от шансовете, които имаше при контра за Мадрид с грешни решения при последното подаване.

Джуд Белингам – 7

Контролът беше извън мащаба по това време. Покри всяко стръкче трева и изигра огромна роля в гола, но пропусна онези ударни удари от дълбочина, които имаше в началото на сезона. Закопа дузпата си.

Родриго – 6,5

Бразилската лисица в наказателното поле. Обича гол в Шампионската лига, особено от асистенция на Винисиус. Избледня и беше заменен от Брахим.

Виниций младши – 6.5

Окован от Уокър надолу вляво. Но смени крилата, за да постави началния гол. Не е най-добрата му вечер.