ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Къртис Джоунс отново играе главна роля, докато Ливърпул се завръща и победи Фулъм с 2-1 след грешка на Върджил ван Дайк в първия полуфинален мач от Carabao Cup… но как се справиха заместниците на Мо Салах и Трент Александър-Арнолд?
Daily Mail | 2024-01-11 | 02:50:54

< br />

Гакпо, на 24, отбеляза последния гол в мача и даде предимство на тима на Юрген Клоп.

Люис Стийл от Mail Sport дава своята присъда за това как е играл всеки играч.

Изчервяването на Ливърпул беше спестено благодарение на гола на Къртис Джоунс и Коди Гакпо в сблъсъка им с Фулъм за Карабао Къп

Луис от Mail Sport Стийл дава своята присъда за това как е играл всеки играч в сряда вечер

Вашият браузър не поддържа iframes.

Ливърпул:

Kelleher 5

Вероятно можеше да се справи по-добре за гола на Уилиан. Стоеше прикован към земята и падна на земята само когато топката прелетя покрай него в задната част на мрежата.

Гомес 6

Солидно представяне от Гомес по време на мача на Ливърпул за Карабао Къп. Нищо впечатляващо, но свърши работата си добре.

Konate 7

Още една добра вечер за Konate. Той беше солиден отзад и създаваше проблеми на Фулъм, когато използваше темпото си.

Ван Дайк 6

Нехарактерно нисък резултат за Ливърпул капитан. Той направи грешка при гола на Уилиан и извърши няколко неумели фаулове през целия мач.

Нехарактерно нисък резултат за капитана на Ливърпул Върджил ван Дайк. Той направи грешка за гола на Уилиан и извърши няколко неумели фаулове през целия мач

Брадли 7

Брадли беше пълен с увереност - разпределяше добре и приемаше играчи. Той също беше стабилен в защита, правейки най-много битки на терена (пет).

Gravenberch 7

Беше нощ за забравяне за Gravenberch. Той загуби 10 от 11 дуела през първото полувреме, преди да бъде закачен от Юрген Клоп.

Mac Allister 7

Солидна производителност от Mac Aillister. Наруши добре от средата на терена и излезе напред, когато можеше.

Джоунс 7,5

Джоунс вкара изравнителния гол за Ливърпул и беше най-постоянният играч на терена за червените.

Елиът 6

Работеше здраво с топката, но не получаваше услугата, която искаше. Независимо от това, той поддържа темпото на работа през цялото време.

Харви Елиът работеше усилено с топката, но не получаваше услугата, която искаше. Независимо от това, той поддържа работната скорост през целия

Jota 7

Изправен пред някои трудни предизвикателства през целия мач, но ги управляваше добре и печелеше добре позиционирани фаулове. Можеше да бъде малко по-точен с стрелбата си.

Диас 6

Не много от Диас тази вечер. Той поддържаше притежанието и по-често се оказваше в центъра на действието. Той обаче се бореше да проникне.

Резерви: Алисон, Нунес, Гакпо, Кларк, Гордън, Макконъл, Куанса, Ниони, Бек.

Няма много от Луис Диас тази вечер. Той поддържаше притежанието и по-често се оказваше в центъра на действието. Въпреки това той се бореше да проникне

Подписки:

Nunez 7

Nunez инжектира много енергия в играта и работи здраво в пресата, за да обърне топката високо на терена. Също така постави Gakpo за втория гол.

Gakpo 7

Перфектно бягане видя подкрана домакин втори гол на Ливърпул в мача - осигурявайки им победата и спестявайки изчервяването на Юрген Клоп

Фулъм:

Leno 7

Много малко работа през първото полувреме, но ставаше все по-натоварено с течение на нощта На. Направи няколко добри спасявания през второто полувреме, за да задържи Фулъм в играта.

Castagne 6

Беше отговорен за справянето с Диас и свърши доста добра работа, ограничавайки добре влиянието на звездата на Ливърпул върху играта.

Тосин 7

От време на време небрежно притежание на топката, откри се, че е отнет, когато се задържа на топката. Също така отклони топката в мрежата за изравнителния гол на Ливърпул.

Diop 7

Силен в защита. Направи някои важни подхвати и предизвика за топката добре във въздуха. Все пак бих искал повече от него в атака.

Robinson 7.5

Някаква небрежна защита в наказателното поле за малко да накара Ливърпул да спечели дузпа, тъй като топката падна върху ръката му, след като ударът му с глава се обърка. Освен това, добро представяне - осигуряване на Фулъм с много енергия.

Antonee Robinson почти даде дузпа през второто полувреме на мача

Рийд 7

Имаше възможност да направи 2-0 след удара на полувремето и трябваше да се справи по-добре с възможността.

Palhinha 7.5

Справи се добре, за да ограничи шансовете на Ливърпул през първото полувреме на мача.

De Cordova-Reid 7

Добра работа на и извън топката. Можеше да бъде по-селективен с подаването си и да поддържаше притежанието малко по-добре, когато Фулъм имаше предимство.

Перейра 7

Принуди Ван Дайк да направи грешка при първия гол на мача, но се разочарова от реакцията си на ръката в лицето му по-късно в мача.

Уилиан 7

Вкара първия гол в мача и даде предимство на Фулъм. Продължи да оказва натиск върху крайните защитници на Ливърпул през цялото време, но не постигна голям успех.

Уилиан вкара първия гол в мача и даде предимство на Фулъм

Хименес 6

Втича добре зад задната линия на Ливърпул, но не получи услугата, която търсеше. Независимо от това, той никога не спираше да работи.

Подписки:

Cairney 6

Въведен в 72-ата минута на мача. Нямаше много време, за да впечатли, като се има предвид, че Ливърпул доминираше притежанието на топката – обаче се справи добре, като притисна червените върху топката

Уилсън 6

Солидно представяне от Уилсън след въвеждането му в 72-ата минута на мача. Няма много възможности за него, но все пак добра работа.