ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Маркъс Рашфорд се отплаща за вярата на Ерик тен Хаг и Люк Шоу блести при завръщането си... но коя звезда на Манчестър Юнайтед е нашият играч на мача след вълнуващата победа с 4-3 срещу Уулвс?
Daily Mail | 2024-02-02 | 03:40:50

Вълците върнаха един гол от точката чрез Пабло Сарабия, преди Скот Мактоминай за кратко да възстанови преднината на Юнайтед от два гола. Домакините обаче продължиха натиска си до последно и отново намалиха изоставането наполовина чрез Макс Килман, преди Педро Нето да ги върне на ниво в добавеното време.

Предстоеше обаче още един обрат и Kobbie Mainoo изпрати пътуващата подкрепа в екстаз, след като финият му удар изстреля Юнайтед до победата.

Крис Уилър от Mail Sport беше на разположение в Molineux, за да оцени представянето на играчите.

Маркъс Рашфорд отбеляза завръщането си в игра с гол, когато Манчестър Юнайтед си осигури драматична победа над Уулвс

Вашият браузър не поддържа iframes.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД

Андре Онана - 6.5

Направи каквото се искаше от него през първото полувреме, но не изглеждаше сигурен след почивката. Ще бъда благодарен на Мартинес за изчистването на гол линията след подновяването на играта.

Люк Шоу - 7

В първия си старт във Висшата лига след Коледа, английският национал доказа защо е толкова важен за отбора на Ерик тен Хаг. Свърза се превъзходно с Рашфорд.

Люк Шоу поднови партньорството си с Маркъс Рашфорд на левия фланг до опустошителен ефект

Лисандро Мартинес - 7

Сигурен в защита, Юнайтед е много по-добър отбор с аржентинеца. Показа експертна инициатива, за да откаже на Макс Килман сигурен гол в началото на второто полувреме.

Рафаел Варан - 6,5

Беше близо до трети гол за Юнайтед през първото полувреме и обикновено беше стабилен. Трябваше да се справи по-добре с късния еквалайзер на Нето.

Диого Далот - 6,5

С Шоу се справяше с повече от офанзивните отговорности, португалският национал запази фокуса си върху отказването на домакините многократно по дясната страна.

Касемиро видя чифт удари с глава от стандартни позиции, но нямаше късмет да допусне дузпа

Касемиро - 6,5

Имаше два солидни шанса да с глава от стандартни позиции, но иначе беше стабилен. Нямаше късмет да даде дузпата, която доведе до гола на Сарабия.

Коби Майноо - 7

Нощ, която няма да забрави скоро. Само дни след като вкара първия си старши гол за клуба Mainoo повтори постижението в лигата, побеждавайки няколко играчи, преди да стреля, за да си осигури три точки при смъртта.

Kobbie Mainoo непрекъснато се подобрява и вкара първия си гол във Висшата лига

Маркъс Рашфорд - 7

Нуждаеше се от голям представяне тази вечер с полемиката около неговия уикенд и не губи време, за да покаже на какво е способен с ранния гол.

Бруно Фернандес - 8

Истинско капитанско представяне, Фернандес дърпаше конците, докато Юнайтед в крайна сметка успя да свърши работата. Асистира на Скот Мактоминей за третия гол.

Алехандро Гарначо - 7

Неуморен представяне на 19-годишния младеж, което го накара да участва в голяма част от офанзивната работа на Юнайтед. Липсваше качество в определени моменти.

Расмус Хойлунд най-накрая започна да работи и се възползва от подобреното обслужване в Molineux

Расмус Хойлунд - 7

След като чакаше, което сигурно му се е струвало цяла вечност, за първия си гол във Висшата лига, датчанинът е добре и наистина е готов за състезанията. Очевидно се възползва от атакуващите екскурзии на Шоу.

Резерви:

Антъни (73 за Рашфорд) - 6

Скот Мактоминей (73 за Каземиро) - 6.5

Хари Магуайър (86 за Мартинез)

Омари Форсън (86 за Хойлунд)

Мениджър: Ерик тен Хаг - 7

Много внимание беше насочено към шефа на Юнайтед за това как ще се справи със ситуацията с Рашфорд. Избран като титуляр на 26-годишния играч и веднага бе възнаграден за решението си. Без съмнение обаче ще бъде загрижен от неспособността на неговата страна да убие ефективно игра, след като пое контрола.