ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Мики ван де Вен вкара страхотен първи гол за Спърс у дома, след като резервите на полувремето оказват влияние, след като една звезда беше закачена поради липса на спешност
Daily Mail | 2024-04-07 | 01:53:22

Крис Ууд вкара единствения гол за Форест в един разочароващ следобед за гостите, които остават над зоната на отпадане по голова разлика.

Айвън Спек от Mail Sport дава неговите оценки на играчите от стадиона на Тотнъм Хотспър.

Тотнъм показа категорично представяне, за да победи Нотингам Форест с 3-1 в неделя

Поражението за Нотингам Форест ги оставя да висят над зоната на изпадащите на голова разлика

Вашият браузър не поддържа iframes.

Тотнъм Хотспър (4-2-3-1)

Гулиелмо Викарио 6 – Не можа беше обвинен за гола на Форест, но не винаги изглеждаше така, сякаш искаше да вземе топката във въздуха.

Педро Поро 7.5 – Задържа Хъдсън-Одои сведе до минимум удара, след което пристъпи напред, за да направи удрянето на отскачаща топка да изглежда лесно.

Педро Поро вкара третия гол на Тотнъм с удар от полуволе от наказателното поле

Кристиан Ромеро 6 – Имаше кралска битка с Ууд, особено във въздуха. Накрая почти излезе на ниво.

Мики ван де Вен 8 – Дори когато е хванат извън позиция, той изяжда земята, за да се възстанови. Страхотен първи гол на Спърс у дома.

Мики ван де Вен изигра главната роля, когато вкара първия си гол като домакин за Тотнъм в неделя

Destiny Udogie 5.5 – Бореше се да овладее двойната заплаха на Еланга и Уилямс в гората точно през първото полувреме.

Pape Matar Sarr 4.5 – Липсва в спешност и създаден почти нищо в разочароващ дисплей. Заменен на полувремето.

Ив Бисума 6.5 – Имаше два ранни удара от разстояние, един стрелба встрани и имаше късмет да бъде изваден на полувремето .

Бренън Джонсън 5.5 – Може би той все още се чувства неудобно да играе срещу клуба, който подкрепя, но беше твърде пасивен на моменти.

Бренън Джонсън беше твърде пасивен на моменти срещу бившия си клуб, след като пропиля положения пред вратата

Джеймс Мадисън 6.5 – Тишина през първото полувреме, влиятелен във втория. Щастливец, че успя да избегне поне предпазливост, след като удари Йейтс със заек.

Тимо Вернер 7 – Готов да инжектира темпото, когато другите не бяха първи и сервирани центрирането, което доведе до автогол на Forest.

Son Heung-min 6 – Допринесе за обичайното си бягане и ентусиазъм, но не успя да се наложи игра.

Son Heung-min допринесе с обичайното си бягане и ентусиазъм, но не успя да се насили в играта

Заместници

Пиер-Емил Ходжберг 7,5 (включен за Бисума Х/Т) – Имаше незабавен ефект с дрезгав удар и вдигна темпото на Тотнъм със своя изцяло екшън стил.

Родриго Бентанкур 7,5 (включен за Sarr H/T) – Дали имаше предвид бързия удар с глава, за да постави третия гол? Дори и да не беше, той внесе необходимата енергия на терена.

Джовани Ло Селсо 6 (за Вернер 76) – Мачът беше до голяма степен решен, когато той влезе , така че не донесе влиянието си.

Деян Кулушевски 6 (за Мадисън 76) – Само на терена за кратък период, но беше помолен да играе две различни роли.

Деян Кулушевски участва в обратната среща на Сити Граунд, но трябваше да играе ролята си от пейката

Дейн Скарлет 6 (включен за Джонсън 89) – Малък шанс младокът да окаже влияние върху играта.

Заместници не са използвани: Остин, Драгузин, Роял, Дейвис

Нотингам Форест (4-2-3-1)

Matz Sels 8 – Направи три невероятни спасявания, летящо спиране от Hojbjerg и два пъти от Son, особено когато разшири тялото си превъзходно.

Neco Уилямс 6 – Той се бореше да покори Вернер отляво на Тотнъм, но изигра роля в изравнителния гол за Форест.

Неко Уилямс се бореше да покори Тимо Вернер отляво на Тотнъм, но игра роля в еквалайзера на Forest

Андрю Omobamidele 6.5 – Има тиха ефективност в играта си. Не изглежда объркан и ръстът му расте.

Мурийо 7 – Възмутително дързък опит да вкара гол от собствената си половина, но след това вкара в собствената си мрежа за Откриване на Тотнъм.

Мурийо откри резултата в мача, след като обърна топката в собствената си врата в 15-ата минута

Ola Aina 6 – Солидна защита срещу Hudson-Odoi, без да добавя много бележка към Forest напред.

Ryan Yates 6.5 – Типичен дух на Forest, който може би все още вижте ги как оцеляват. Водеше текуща битка с Мадисън, когото до голяма степен беляза.

Данило 6,5 – По-комфортно през първото полувреме, когато Спърс го подадоха тежко. Преследвани сенки във втория.

Антъни Еланга 7.5 – Наслаждаваше се на използването на пространството, което Тотнъм му остави, особено когато постави вратата на Ууд.

Антъни Еланга се радваше да използва пространството, което Тотнъм му остави, особено когато постави вратата на Крис Ууд

Морган Гибс-Уайт 6 – Никога не спираше да опитва своите трикове и движения, но твърде често на различна дължина на вълната от съотборниците си.

Callum Hudson-Odoi 5.5 – До голяма степен неефективен. Там има добър играч, но той трябва да влияе повече на мачовете.

Крис Ууд 7 – Обича живота в линията за отбелязване на точки, Сега има девет гола в своя последните десет мача във Висшата лига, но той също удари гредата със седящ играч.

Крис Ууд продължи зашеметяващата си голова форма, но също така беше разточителен пред вратата

Заместници

Divock Origi 5 (за Wood 68) – Не успя да настоява за заявката си за стартово място, когато той замени Ууд.

Дивок Ориги не успя да настоява за титулярно място, когато влезе от пейката

Николас Домингес 5.5 (за Гибс-Уайт 68) – Плеймейкър, който се нуждае от топката. За жалост на Форест, той не видя много от него.

Джовани Рейна 6 (за Данило 81) – Донесен късно и не можа да се оправи краката му, когато му се падна шанс.

Ибрахим Сангаре 6 (на мястото на Йейтс 81) – Играта приключи, докато той беше представен с десет минути да си тръгне.

Гонсало Монтиел 6 (за Уилямс 87) – Късна заместваща поява за застрашен от изпадане отбор на играч, който спечели Световната купа.