Разкрито: Какво извика Травис Келс на треньора на Канзас Сити Чийфс Анди Рийд, докато той го хвана за ръката отстрани по време на истерика на Супербоул
Daily Mail | 2024-02-12 | 14:40:36

Четците на устни разкриха на MailOnline избраните думи, на които Травис Келс извика Треньорът на Канзас Сити Анди Рийд по време на шокиращия си срив в Super Bowl снощи

34-годишният Келце избухна в гняв по време на мача в неделя, след като съотборниците му сбъркаха пас. Тесният край след това тялото блъсна 65-годишния му треньор, което го накара за момент да загуби равновесие, сграбчи ръката му и започна да му крещи

Приятелката на поп звездата на Kelce Тейлър Суифт, придружена от нейните приятели Айс Спайс и Блейк Лайвли, гледаше мача от семейния апартамент за 1 милион долара на стадион „Алегиант“ в Лас Вегас

Келси очевидно беше недоволна, че не присъства полето, когато Isiah Pacheco пипна топката с Chiefs на осем ярда в търсене на първия им тъчдаун.

Приближавайки се отстрани, камерите уловиха Kelce да се втурва към Reid и да се блъска в него, което го кара временно да загуби опора. Взаимодействието на двойката предизвика огнена буря в социалните медии, докато зрителите спекулираха относно казаното.

Но Kelce, говорейки пред репортери след драматичната победа на Chiefs с 25-22 , отказа да сподели. Той каза: „Момчета, видяхте ли това?

„Ще го запазя между нас, освен ако микрофонът ми не каже на света. Просто му казвах колко много го обичам.

Той също похвали дългогодишния си треньор, добавяйки: „Той е един от най-добрите лидери на мъже, които съм виждал в живота си .

'И той ми помогна много с това, с канализирането на тази емоция, с канализирането на тази страст. Дължа цялата си кариера на този човек и на това, че мога да контролирам колко емоционален ставам и просто го обичам.“

Рийд също омаловажи кавгата, твърдейки, че Kelce просто е искал да бъде на терена.

„Той ме извади от равновесие. Не гледах. Той наистина идваше [и казваше], „Просто ме вкарай, аз ще вкарам. Аз ще вкарам. Така че наистина беше така. Аз обичам това. Не е за първи път. Оценявам го.'

'Това, което обичам е, че той обича да играе играта и иска да помогне на своя отбор да спечели. Това не е егоистично нещо. Не е това. Аз разбирам, че. Колкото и да се блъска в мен, аз го преследвам и го разбираме. Той просто ме извади от равновесие.“

Тайт ендът на Канзас Сити Чийфс Травис Келс (87) бяга след улов срещу защитника на Канзас Сити Чийфс Чамари Конър (27) по време на второто полувреме на Супербоул в неделя

Приятелката на Келси Тейлър Суифт е видяна да гризе ноктите си по време на четвъртата четвърт на невероятно близкия мач на Супербоул между Канзас Сити Чийфс и Сан Франциско 49ърс

Канзас Сити Чийфс станаха първите последователни победители в Супербоул от 19 години. Kelce е изобразен да празнува с трофея си след победата на отбора в продълженията с победа с 25-22 продължения над Сан Франциско 49ърс в Лас Вегас.

Нуждаейки се от гол от полето, за да удължи играта, или тъчдаун, за да спечели, Махоумс организира стремежът за победа в мача да завърши играта с пас за тъчдаун към Mecole Hardman Jr.

49ers водеха с три в продължението, след като избраха поле гол, за да продължат напред с 22-19, но не успяха да стигнат до решаващото спиране.

Това беше вторият път в историята на НФЛ Супербоул отиде до продължения и първият мач след сезона, решен съгласно новите правила за продължения на лигата.

Единствените точки през първата четвърт дойдоха от кикъра Джейк Муди, който влезе в историята на Супербоул с най-дългия отбелязан филдгол от 55 ярда.

Катастрофа сполетя защитника на 49ers Дре Грийнлоу в началото на втората четвърт, когато падна с подозрение за контузия на ахилеса, докато изтича на терена и веднага беше изключен от играта.

Но не след дълго специална трикова игра доведе до първия тъчдаун в играта, с Пърди, преминаващ през полето към широкия ресивър Джауан Дженингс, преди той да хвърли пас към Кристиан Маккафри, който изтича до крайната зона недокоснат.

49ers ограничиха Травис Келс до само едно докосване за един ярд през първото полувреме и уволни Mahomes два пъти, като 49ers водеха с 10-3 на полувремето.

С подновяването на играта, Chiefs Харисън Бъткър счупи рекорда на Moody's Super Bowl с филдгол от 57 ярда, преди грешка с тъч да даде на Chiefs огромен шанс за първия им тъчдаун.

Mahomes намери аут -получателят Маркес Валдес-Скантлинг с пас за тъчдаун от 16 ярда, за да поведе за първи път в мача в края на третата четвърт.

Въпреки това, 49ers отвърнаха на удара – този път Пърди намери Дженингс, за да вкара собствения си тъчдаун – но бонус точката беше блокирана, давайки на 49ers преднина от три точки 11 минути преди края.

Филд гол на Бъткър изравни мача още веднъж, преди Мууди да отвърне на удара, за да даде отново преднина на 49ers с по-малко от две минути преди края.

Бъткър обаче завърши редовното време с гол от игра шест секунди до края, за да изравни мача 19-19.