Рой Кийн не е впечатлен от празнуването на гола на Маркъс Рашфорд при равенството 2-2 с Тотнъм, тъй като Джейми Реднап настоява, че нападателят на Ман Юнайтед „няма право да се разстройва“ след лоша форма
Daily Mail | 2024-01-15 | 03:52:53

Кийн призова Рашфорд да продължи да продуцира, като настоя, че нападателят не трябва да се сърди на никого.

„Трябва да видим повече, той го е показвал и преди, има качеството. Защо изглежда, че е разстроен от всички, той трябва да отиде и да се наслади на това, че играе за Ман Юнайтед“, каза бившият полузащитник, говорейки за Sky Sports.

Маркъс Рашфорд вкара четвъртия си гол във Висшата лига за сезона още през първото полувреме

Английският нападател изглежда каза на критиците, че говорят много през празнуването на своя гол

Рой Кийн не остана впечатлен, тъй като настоя, че Рашфорд не трябва да се сърди на никого

Вашият браузър не поддържа iframes.

Джейми Реднап отразява тези възгледи, като казва: „Той няма право да се разстройва, той не е свършил работата!“

Юнайтед поведе след само три минути, преди Ричарлисон да изравни за гостите в 19-ата минута.

Рашфорд възстанови преднината на Юнайтед в 40-та минута, но голът на Родриго Бентанкур секунди след почивката осигури поделянето на точките.

Рашфорд беше звездата на Юнайтед през миналия сезон, след като им помогна за място в челната четворка и слава на Carabao Cup с 30 гола във всички състезания.

Въпреки това, английският национал се бори пред вратата този сезон, както и други нападатели в клуба.