Sky Sports ОБЪРКВА играчите на Челси и представя Аксел Дисаси като Нони Мадуеке в странна смесица на живо в ефир... с фенове с орлови очи, които забелязват смущаващия ревучащ след полуфинала на Carabao Cup
Daily Mail | 2024-01-24 | 03:12:19

Мадуеке е четири години по-млад от своя съотборник в Челси, играе в различна роля и е англичанин, докато Дисаси е французин.

Зрителите незабавно забелязаха грешката и се обърнаха към социалните медии, за да сигнализират за явната грешка.

Sky Sports погрешно представи Аксел Дисаси като Нони Мадуеке в сряда вечер

Дисаси вкара третия гол на Челси в мача им с 6-1 срещу Мидълзбро на Стамфорд Бридж

Мадуеке вкара шестия гол на Челси, като си осигури място на финала на Карабао Къп

Вашият браузър не поддържа iframes.

'Това е паплач. Disasi се казва Madueke“, един зрител публикува в X, платформата, известна преди като Twitter.

„Sky Sports с огромна грешка, тъй като това е Аксел Дисаси, а не Нони Мадуеке“, добави друг, докато трети описа гафа като „ревене“ .

Четвърти коментира: „Sky Sports вика Disasi Madueke. Те го направиха отново.

Дисази вкара третия гол на Челси при мача 6-1, реализирайки центриране на Рахийм Стърлинг на далечната греда след контраатака на сините след грешка на централния защитник на Мидълзбро Мат Кларк.

По-рано Дисаси и Стърлинг се обединиха, за да създадат гол на Енцо Фернандес, когато домакините поведоха общо само 29 минути след началото на реванша аржентинецът помете центрирането на французина.

Заместник на полувремето на неефективния Михайло Мудрик, Мадуеке завърши поражението, като отбеляза шестия гол за Челси девет минути преди края, пробива топката покрай вратаря на Боро Том Глоувър, подпомогнат от отклоняване на Рав Ван дер Берг.

Челси сега ще се изправи срещу Ливърпул или Фулъм на финала на Уембли на 25 февруари и ще има шанса да спечели първа сребърна чаша под ръководството на Маурисио Почетино в иначе до голяма степен забравим сезон.

"Отчаяно искам да спечеля трофей тук", каза босът на сините.

„Спечелихме три трофея за година и половина в Париж [Сен Жермен] и искаме да спечелим тук.

„Отчаяно искам да спечеля. Това е заглавието.

„Наистина е важно за нас, ще имаме Фулъм или Ливърпул, два страхотни отбора, ще бъде трудно. Но сега е моментът да вярваме, че можем да победим.“

Източник: dailymail.co.uk