Тейлър Суифт и Травис Келс се качват в неговия Ролс Ройс на път за празненствата си в навечерието на Нова година, след като неговите шефове се върнаха да победят Бенгалс пред обожаваната поп звезда в Arrowhead
Снимка: dailymail.co.uk
Daily Mail | 2024-01-01 | 09:30:22

И като джентълмен, който е, Kelce със сигурност щеше да отвори вратата за новогодишната си среща.

The двама се смята, че ще звънят през 2024 г. със семейството и приятелите си на частно парти в района на Канзас Сити. Майката на Kelce, Donna, беше видяна в луксозната ложа на Swift по-рано вечерта.

След това двойката беше откарана в количка за голф с шофьор до паркинга на играчите

Kelce и Swift са на мястото на играчите до Chiefs помощник-треньор Connor Embree

Travis Kelce се вижда да отваря задна пътническа врата за Taylor Swift преди да язди пушка

Високият 6-футов и 5 Kelce се вижда извисяващ се над Суифт на паркинга на стадион Arrowhead

Тейлър Суифт хвърля поглед към тълпата на неделния мач Chiefs-Bengals в Arrowhead

Не само, че Суифт носеше университетско яке на Chiefs, но на него беше избродиран нейният прякор

Тейлър Суифт реагира по време на мача между Чийфс и Бенгалс в неделя на стадион Ароухед в Канзас Сити

Късно на четвъртата част камерите уловиха Суифт да празнува предстоящата победа с млад фен, когато Канзас Крис Джоунс от Сити уволни куотърбека на Бенгалс Джейк Браунинг в последния удар на Синсинати.

Келце почти не беше фактор за Patrick Mahomes & Co., като завърши мача само с три уловки за 16 ярда на четири мишени. Остават му само няколко ярда от осмия му пореден сезон на 1000 ярда.

Но за 10-6 Chiefs победата беше значителна. Не само, че Канзас Сити печели осмата си поредна корона на AFC West, но това идва след мизерна серия 3-8, която застраши целия им сезон. Естествено, мнозина предполагат, че Суифт по някакъв начин е виновен за разсейването на Kelce и Chiefs от предстоящата работа, но това не беше така в неделя, когато Канзас Сити се върна, за да победи Bengals, които паднаха до 8-8.

Суифт радостно реагира на победата заедно с един млад фен, вдигайки пръст във въздуха и изкрещявайки в лицето на момчето.

Ролс Ройс на Травис Келс се изтегля от стадион Ароухед в неделя вечер в Канзас Сити

И както редица фенове забелязаха, Суифт носеше яке на Chiefs с бродирано „Тей-Тей“ близо до джоба – препратка към слуховия прякор на Kelce за 34-годишнината -стара певица. Swifties полудяха от това в социалните медии, като отбелязаха, че са щастливи, че той е приел псевдонима на феновете за нея.

И както стана позната сцена в Arrowhead , феновете донесоха знаци с надеждата да привлекат вниманието й.

Един умен поддръжник на Chiefs нарече романтичната двойка „T-N-T“, пишейки, че: „Те са Динамит!“

Друг млад участник написа, че е „тук само за Тейлър“.

Харисън Бъткър беше най-добрият в кариерата си 6 за 6 при опити за гол от игра, Канзас Сити остави Бенгалс без гол в последните си седем притежания.

Келце (вдясно) поздравява контузени Бенгалс QB Джо Бъроу (вляво) след победа над Синсинати в неделя

Суифт се смее, докато гледа първото полувреме на неделния реванш от миналогодишния мач за титлата на AFC

Kelce имаше само три уловки срещу Cincinnati и остава на няколко ярда под 1000 за годината

Swift се сприятели със семействата на играчи на Chiefs на фона на романа си с Kelce

Патрик Махоумс имаше 245 ярда пасове и тъчдаун за Канзас Сити (10-6), което също така осигури поне номер 3 в схемата и един домакински плейофен мач. Isiah Pacheco бяга 18 пъти за 130 ярда, докато Rashee Rice има пет уловки за 127 ярда.

Бенгалс (8-8), борят се за живота си в плейофите , поведоха с 10 рано, но се оказаха, че изостават с 25-17, когато Бъткър вкара последния си гол от полето – 46 ярда през бурен вятър – с 2:59 оставащи до края на играта.

С един последен шанс, Джейк Браунинг удари Тайлър Бойд, за да реализира дълъг четвърти даун и да влезе в територията на Канзас Сити, но последователните уволнения от Джордж Карлафтис и Крис Джоунс дадоха на Чийфс осем за деня и сложи край на надеждите за завръщане на Бенгалс.

Браунинг завърши с пасове от 197 ярда и тъчдаун. Джо Миксън пробяга 65 ярда и получи TD прием.

Бъткър преобразува от 54, 43, 27, 24, 48 и 46 ярда, отчитайки играта последни 18 точки.

Келце не му достигат само няколко ярда, за да регистрира своя осми пореден сезон с 1000+ ярда

Bengals и Chiefs са свикнали да играят игри с високи залози, когато времето стане мразовито, срещайки се за твърдо гризащи нокти във всеки от последните два шампионатни мача на AFC. И обикновено са придружени от много глупости, било то от избрани длъжностни лица или — в случая от миналата седмица — играчи като Джа'Мар Чейс от Бенгалс.

Враждебността обикновено се излива и върху терена. В средата на втората четвърт ъгловият защитник на Чейс и Чийфс Л'Джариъс Снийд влезе в разгорещен спор и в крайна сметка схватка в целия отбор доведе до компенсиране на лични нарушения.

Бенгалс скочиха напред с 10-7, когато 8 1/2-минутно шофиране доведе до гол от полето и 6 1/2-минутен марш завърши с тъчдаун на Миксън. След това Синсинати си върна топката, когато Трей Хендриксън заобиколи новака Уаня Морис, съблече Махоумс отзад и Сам Хъбард беше там, за да се хвърли върху отпуснатата топка.

Kelce имаше само 3 приеми за 16 ярда срещу Синси, като най-дългият му прием е 10 ярда.

Първият гол от полето на Бъткър доведе Чийфс до 17-10 и те имаха шанс да поведат, когато Махомес видя Маркес Валдес-Скантлинг широко отворен на техния следващо притежание. Но още един пропуснат пас – водещият в НФЛ 40-и от Канзас Сити този сезон – принуди Чийфс да се задоволят с гол от игра, за да изостанат със 17-13 на почивката.

Когато защитата на Чийфс се втвърди през второто полувреме, тяхното нападение започна да дава признаци на живот.

Те препълниха Бенгалс на четвърто и 1 в Канзас Сити 6, след което кара 82 ярда за третия филдгол на Бъткър. И след като Бенгалс трябваше да пробие, Махомес удари Раши Райс от 67 ярда, за да уреди чип удара на Бъткър и да даде преднина на Чийфс завинаги.

Източник: dailymail.co.uk