В колко часа е жребият за четвъртфиналите на ФА Къп? Информация за телевизионни канали, номера на топки и подробности за потока на живо
Снимка: mirror.co.uk
The Mirror | 2024-02-28 | 10:01:04

ФА Къп вече достигна бизнес етапа, като страните вече са само на един мач от стадион Уембли.

Традиционната, стара чаша имаше толкова много вълнения и разливи, както обикновено през този сезон. Мейдстоун от извънлигата завладява въображението досега, докато някои от големите играчи на Висшата лига продължават да се стремят към сребърни купи.

Въпреки че дори половината от мачовете от петия кръг не са завършени, вниманието вече е насочено към четвъртфиналите. Това означава, че някои страни вече са само на три победи от славата на Уембли.

Преди всичко това, жребият за следващия кръг трябва да бъде завършен. Разберете всички подробности, от които се нуждаете, преди тегленето на четвъртфиналите и как можете да се включите:

Кога е жребият?

Жребият за осминафиналите от ФА Къп ще се проведе в сряда, 28 февруари. То ще започне около 19:00 GMT.

Как мога да гледам жребия?

Ще бъде наличен по ITV4 преди сблъсъка на Челси от петия кръг с Лийдс Юнайтед от Чемпиъншип. Seema Jaswal ще бъде домакин, докато David Seaman всъщност ще ръководи жребия.

Кой е в жребия?

Ковънтри Сити стана първият отбор, който си осигури място на четвъртфиналите след победа с 5-0 срещу Мейдстоун Юнайтед. Те бяха последвани от колегата от Мидландс Лестър, който победи опонента от Висшата лига в Борнемут.

Носителят Манчестър Сити също лесно стигна до четвъртфиналите, след като победи Лутън с 6-2. Нюкасъл също е в жребия, след като победи Блекбърн Роувърс с дузпи.

Кой мислите, че ще спечели ФА Къп? Споделете вашите прогнози в коментарите по-долу

Все още има четири мача, които трябва да бъдат решени, включително Челси срещу Лийдс, Ливърпул срещу Саутхемптън, Нотингам Форест срещу Манчестър Юнайтед и накрая Уулвс срещу Брайтън. Разгледайте всички числа за жребия по-долу: