Александър Исак отбеляза два гола, когато Нюкасъл изпадна от Шефилд Юнайтед с голяма победа
Breaking News | 2024-04-27 | 18:40:20

Александър Исак увеличи резултата си за сезона до 23, когато Нюкасъл се възстанови от ужасното начало, за да сложи край на престоя на Шефилд Юнайтед във Висшата лига с победа с 5-1 .

Блейдс взеха заслужена преднина в петата минута чрез Анел Ахмедходжич, за да смълчат публиката от 52 196 в Сейнт Джеймс Парк, докато свраките обърнаха лошо представяне през първото полувреме, но все пак останаха на ниво в пробив благодарение на сладкия удар на Исак.

Те вкараха четири пъти в рамките на 18 минути от второто полувреме чрез Бруно Гимараеш, Исак, автогола на Бен Осборн и резервата Калъм Уилсън, за да осигурят победа с 5-1, която измести гостите и взеха общо срещу тях в два мача този сезон до рекордните 13 гола във Висшата лига след победата през септември с 8-0 на Bramall Lane.