Андре Онана не се отказва от надеждата Манчестър Юнайтед да спечели място в Шампионската лига
Breaking News | 2024-03-31 | 17:32:19

Андре Онана се надява, че Манчестър Юнайтед все още може да завърши в челната четворка, въпреки че загуби повече точки при драматичното равенство 1-1 срещу Брентфорд.

Влезлият като резерва Мейсън Маунт изстреля гостите напред срещу хода на играта с първия си гол за Юнайтед шест минути след добавеното време.

Но три минути по-късно Кристофер Айер реализира центриране на Иван Тоуни, за да осигури напълно заслужена точка за пчелите.

Юнайтед вече са на 11 точки зад четвъртия Астън Вила, макар и с мач по-малко, и на осем зад Тотнъм на пето място, тъй като надеждите им за Шампионска лига отново избледняха.

„Чувствам се тъжно, защото ние сме Манчестър Юнайтед, така че няма значение срещу кого играеш. Където и да отидем, трябва да побеждаваме,” каза вратарят Онана пред MUTV.

„Накрая предадехме този мач. Свършихме фантастична работа в защита, това не беше най-добрият ни мач, но най-важното беше да спечелим. Така че, да, трудно е.“

Онана направи пет спасявания, докато Брентфорд направи 31 опита за вратата и удари рамката четири пъти.

„Най-важното нещо е победата на екип,” добави Онана.