Артър Смит е балистичен срещу Денис Алън за времето за боклук на Светците TD: „Bulls–t
New York Post | 2024-01-07 | 01:11:34

Главният треньор на Соколите Артър Смит не беше доволен, че Светиите увеличиха резултата при безупречната си победа в неделя и остави Денис Алън го знае.

Светците победиха Соколите в последния мач за сезона и отбелязаха тъчдаун в края на четвъртата четвърт с 1:10 до края на часовника, за да направят резултата 48-17.

Когато двамата старши треньори отидоха да си стиснат ръцете в халфовата линия в края на мача, Смит можеше да бъде видян да крещи гневно, докато се приближаваше до Алън.

Нито единият не стисна ръката на другия, докато Смит продължи да крещи на старши треньора на Ню Орлиънс, който изглеждаше така, сякаш се опитваше да се извини.

„Това е по дяволите“, микрофоните на терена уловиха думите на Смит.

„Разбирам това“, чу се да отговаря Алън.

След това Смит се втурна към съблекалнята си, като само за кратко се обърна, за да си поговори с друг член на екипа на светците, преди да продължи да напуска терена.

Алън се извини след мача, когато откри своята медийна конференция след мача.

Треньорът на светците каза, че отборът е искал да направи първия тъчдаун на Джамал Уилямс за сезона, но след това нарече този ход „неприемлив“, според Майк Триплет от Ню Орлиънс Футбол.

„Ние не сме това, не е това, за което се занимаваме“, каза Алън пред репортери.

Уилямс вкара малко повече от минута преди края на последната четвърт, след като Тиран Матийо пресече пас и го върна към линията от 1 ярд на Атланта.

Офанзивните играчи на Светиите бяха тези, които направиха тласък да получат Уилямс ТД, каза гардът Сийзър Руиз пред The ​​Athletic.

Смит каза пред репортери след това, че „излезе извън контрол“ и че той „просто им каза моето мнение“, когато обсъди разговора с Алън след мача.

Въпреки че изглеждаше, че и двамата треньори се противопоставиха на решението, феновете на светците в социалните медии нямаха никакви проблеми с него, нито пък бившият Тики Барбър от Giants.

„Това е футболен човек, имаш право да правиш каквото си поискаш“, каза Барбър в предаването на CBS. „С цялото ми уважение към мнението на Артър Смит, спрете ги.“