Бил Беличик не иска да има нищо общо с въпросите на Тейлър Суифт преди мача на Чийфс
Снимка: nypost.com
New York Post | 2023-12-11 | 22:11:49

Бил Беличик се стреми да запази фокуса на Пейтриотс върху Чийфс, а не поддръжника на суперзвездата на Канзас Сити.

По време на радио изява в понеделник в „Шоуто на Грег Хил“ на WEEI, дългогодишният треньор на Патриотите беше осеян с няколко въпроса за Тейлър Суифт, приятелката на тайт енда на Чийфс Травис Келси, преди сблъсъка на Нова Англия срещу Канзас Сити тази идната неделя .

И в истински стил на Беличик, той не изглеждаше особено ентусиазиран да поддържа разговора съсредоточен върху 12-кратния носител на Грами.

При въпроса „Ще се срещнете ли с Тейлър Суифт, как мислите?“ Беличик отговори: „Наистина съм съсредоточен върху това да се опитам да подготвя нашия отбор да играе срещу Канзас Сити.“

На друго място по време на шоуто, ко-домакинът Кортни Кокс каза на Беличик, че биха били готови да приемат евентуални резервни билети за мача — на който Суифт потенциално може да присъства на стадион Gillette — на което той отговори: „Ще предам това на нашият отдел за продажба на билети … всъщност не знам нищо за билетите.“

Въпреки че изглежда, че Беличик е искал да се отърси от въпросите, осемкратният носител на Супербоул е нещо като Swiftie.

В края на септември след първото появяване на Суифт в игра на Chiefs, Кокс попита Беличик – „Суифти на Суифти“ – какво мисли за връзката.

„Е, бих казал, че Травис Келс е имал много големи уловки в кариерата си“, каза Беличик. „Това би било най-голямото.“

Беличик, 71, също похвали Суифт, 33, за изпълнението й през дъждовна буря по време на турнето й във Фоксбъро, Масачузетс, по-рано тази година – което той случайно улови.

„Тя е твърда, човече. Тя просто стоеше там и свиреше направо през [дъжда]“, каза Беличик през август за „Eras Tour“ на Swift, което е в пауза до началото на 2024 г.

Суифт е присъствал на шест мача на Чийфс този сезон, включително загубата с 20-17 в неделя от Билс на стадион Ароухед.

Kelce, който е свързван със Swift от септември, участва в решаваща игра през четвъртата четвърт, която можеше да даде преднина на Chiefs и потенциална победа.

При оставащи по-малко от две минути куотърбекът Патрик Махоумс хвърли топката към Келче, който след това я насочи странично към широкия приемник Кадариус Тони за тъчдаун.

Тони беше отбелязан като засада и играта беше върната.

„Трудно е за преглъщане“, каза Mahomes. „Не само от мен и от футбола като цяло, за да отнеме величие по този начин, за човек като Травис да направи такава игра, искате да видите момчетата на терена да решават мача.“

Kelce напусна Arrowhead със Swift след мача.

Що се отнася до Пейтриотс, те побеждават с 21-18 над Стийлърс на „Футбол в четвъртък вечер“ – победа, която прекъсна поредица от пет победи.

Началният мач между Патриотите и Чийфс започва в 13 часа. на 17 декември.

Източник: nypost.com