Брилянтен удар на Галено в последния издих обрича Арсенал на поражение в първия мач в Порто
Breaking News | 2024-02-22 | 02:08:34

Надеждите на Арсенал да достигне до четвъртфиналите на Шампионската лига за първи път от 14 години претърпяха удар, след като се подхлъзнаха до поражение в последния издих в първия мач от последния им 16 сблъсък в Порто.

В навечерието на равенството Микел Артета предизвика своите играчи да докажат, че принадлежат на тази сцена, но те се трудиха през голяма част от мача и не успяха регистрира изстрел към целта по време на до голяма степен мрачна афера, губейки с 1-0 след смъртоносен резултат от зашеметяващ удар на Галено.

С реванша на стадион Емирейтс на 12 март Артета вече знае, че неговият отбор трябва победа на домашна земя, за да достигнат бизнес края на Шампионската лига при дългоочакваното си завръщане.