Брони Джеймс има нощ за забравяне в първия старт за USC
New York Post | 2024-01-14 | 10:55:18

Първият старт на Брони Джеймс като колега с USC беше запомнящ се, но не по добър начин.

Джеймс, който играеше едва в деветия си мач като играч на Дивизия I, записа 0-към-7 от полето и остана без гол, когато USC Trojans загубиха с 68-58 от Colorado Buffaloes в събота вечер в Боулдър, Колорадо

Треньорът на USC Анди Енфийлд даде стартов знак на силно развълнувания първокурсник поради необходимост, тъй като титулярите Джошуа Морган, Буги Елис и Айзая Колиър бяха отстранени поради контузии.

Въпреки трудностите на Джеймс, USC се състезава с преднина от 37-24 на полувремето, но той не можа да бъде проследен през второто полувреме, тъй като J'Vonne Hadley водеше балансирана атака на Колорадо с 15 точки и Бъфалос (12-5, 3-3 Pac-12 конференция) задържа USC до 21 точки през второто полувреме, за да осигури победата.

Джеймс, който също отбеляза 0-за-3 от 3 точки, имаше две борби и асистенция за най-добрите за сезона 25 минути.

Джеймс изигра първия си мач за USC на 10 декември, четири месеца след като получи сърдечен арест, причинен от вроден сърдечен дефект.

Озия Селърс отбеляза най-високите в кариерата си 18 точки за троянците (8-9, 2-4), а Кобе Джонсън, Ди Джей Родман и Винсънт Ивучуку вкараха по 10.

По време на неотдавнашна серия от четири загуби на Лейкърс, разочарованият Леброн Джеймс каза на репортери, когато беше попитан дали синът му скоро ще бъде готов да започне за Троянците и отговори, че смята, че е време.

И тогава той силно каза, че Брони е достатъчно добър, за да играе с Лос Анджелис. „Той може да играе за нас точно сега. лесно. ЛЕСНО - каза той.