Чарлз Баркли предупреждава Стивън А. Смит да не се надига задника заради „шумното говорене“
New York Post | 2023-12-08 | 04:55:32

Чарлз Баркли не скри посланието си за Стивън А. Смит, когато TNT и ESPN комбинираха своите студийни предавания за NBA In - Отразяване на сезонния турнир в четвъртък.

Залата на славата започна, като нарече водещата Малика Андрюс „фантастична“.

За вътрешния човек Адриан Войнаровски, Баркли каза: „Знаеш какво чувствам към теб.“

След това Баркли благодари на коментатора Майкъл Уилбън за това, че „бе мой ментор“.

Той дори каза на бившия генерален мениджър на Warriors Боб Майерс, че „Обичам те.“

Но за Смит Баркли имаше планиран специален коментар.

„Нека ти кажа нещо, Стивън А. Ако дойдеш тук с всички тези шумни приказки...“, каза Баркли. „Хей, това не е „First Take“, това ще бъде първият задник, който ще вземете, ако дойдете тук с този силен задник, който говори.“

Групата от домакини и анализатори седяха в отделни студийни комплекти извън T-Mobile Arena в Лас Вегас, мястото на полуфиналите и финалите на турнира в рамките на сезона.

Андрюс, Смит, Майерс, Уилбън и Войнаровски запълниха една маса.

Баркли, Ърни Джонсън, Шакил О’Нийл и Кени Смит заеха обичайните си места на снимачната площадка на TNT.

Тяхното припокриване започна преди мача и след това, когато полуфиналите започнаха в четвъртък следобед, Пейсърс победиха Бъкс със 128-119, зад 27 точки и 15 асистенции от начинаещата звезда Тайрис Хейлбъртън.

Те ще се изправят срещу победителя от Лейкърс и Пеликанс — които се срещат в четвъртък вечер — в мача за титлата в събота.

И за една вечер това позволи на отделните групи от излъчващи преди и след мача да се припокриват, да се прекъсват взаимно и да си правят шеги – с Баркли, разбира се, водещ всичко.

В допълнение към удара си срещу Смит, той също поздрави Майърс, че напусна Уориърс, които са 10-11 този сезон, и „скочи от Титаник, преди да потъне“, което предизвика „без коментар“ и напомняне, че той все още имаше приятели там.

Майърс се оттегли през май, след като изведе Уориърс до четири титли в НБА и служи като архитект на тяхната династия.

Баркли също се пошегува, че звездата на Пейсърс Тайрис Халибъртън играе толкова добре, че дори гардът на Клипърс Джеймс Хардън – който принуди да напусне Филаделфия по-рано този сезон – „иска да бъде променен в Индиана.“

Пейсърс спечелиха четири от последните си шест мача, а Халибъртън изигра ключова роля в този период и той загуби 27 точки при победата на Индиана на полуфиналите над Милауоки в четвъртък.