Четвъртфиналите на ФА Къп са потвърдени по телевизията, докато Ман Юнайтед се готви да се изправи срещу Ливърпул
The Mirror | 2024-03-01 | 16:46:02

Четвъртфиналът за ФА Къп между Ливърпул и Манчестър Юнайтед ще се проведе в неделя, 17 март, беше обявено.

Мачът, в който двамата вечни съперници ще се сблъскат за място в последните четири на състезанието, ще започне в 15:30 ч. и ще бъде излъчен на живо по ITV.

ITV ще излъчи и Wolves среща с Ковънтри Сити в Молиню. BBC ще покаже срещата на Челси с лидера в Чемпиъншип Лестър Сити и гостуването на Нюкасъл при носителя Манчестър Сити.

Свраките ще пътуват до Етихад, за да се изправят срещу отбора на Пеп Гуардиола, който победи Манчестър Юнайтед на миналогодишния финал, в събота , 16 март от 17:30 ч. Челси приема Лестър в ранния мач на следващия ден (12:45 ч.), докато Уулвс и Ковънтри ще изиграят първото равенство за уикенда в събота от 12:15 ч.

Манчестър Сити е силно смятани от мнозина да запазят трофея, след като си осигуриха място във финалната осмица с огромна победа с 6-2 над съперника си от Висшата лига Лутън Таун в средата на седмицата.

Ливърпул също привлече вниманието в петия кръг с любезното съдействие на Младите оръжия на Юрген Клоп. Поддръжка от тийнейджърския нападател Джейдън Данс беше темата за разговори при победата им с 3-0 над Саутхемптън – резултат, който подготвя двубой с Юнайтед, който победи Форест.

и получете ежедневната си доза Mirror Football съдържание. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия