Дъглас Луис има желание да продължи да изпълнява дузпи въпреки пропуска срещу Олимпиакос
Breaking News | 2024-05-04 | 16:16:34

Полузащитникът на Астън Вила Дъглас Луис обеща да остане на изпълнение на дузпи въпреки скъпия си пропуск в първия полуфинален мач от Конференцията на Лига Европа в четвъртък от Олимпиакос.

Надеждите на Вила да стигне до първи европейски финал от 1982 г. насам висят на косъм след тежката загуба с 4-2 на Вила Парк в четвъртък вечерта.

Това трябваше да е едно- дефицит от голове, който трябва да компенсират в Атина следващата седмица, но Луис видя, че късният му точен удар удари гредата.

Джон Макгин: „Все още има дълъг път.

„Трябва да играем много по-добре, отколкото тук, но сме повече от способни да го направим.“