Дан Дакич от OutKick изтръгва „грешката, променяща кариерата“ на Дан Кембъл, тъй като Лъвовете се провалят в играта за титлата на NFC
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2024-01-30 | 13:50:49

Дан Дакич, водещият на „Don't @ Me“ на OutKick, предложи неговият поглед върху Детройт Лайънс, който увеличава преднината си от 17 точки в NFC Championship, черпейки от собствения си опит като старши треньор.

Дакич е треньор на мъжкия баскетбол в Bowling Green и за кратко в Индиана след като игра четири сезона под ръководството на Боби Найт за Hoosiers.

Главният треньор на Детройт Лайънс Дан Кембъл излиза от терена срещу Сан Франциско 49-ърс по време на първото полувреме на футболния мач на NFC Championship на стадион Леви на 28 януари 2024 г. в Санта Клара, Калифорния. (Купър Нийл/Гети изображения)

Той разби провалите на Лъвовете през второто полувреме и решението на Кембъл да го направи на 4-то място вместо да се опитват да вкарват голове от игра в края на мача.

„Победата е в полза на отбора, който прави най-малко грешки“, каза Дакич. „Той направи грешка, променяща кариерата. И това беше лесен ход – ритник от полето, без инерция.“

Първият опит дойде при 7:03 оставащи в третата четвърт с Лъвовете напред с 24 -10. Детройт имаше шанс да се повиши със 17 точки, но отборът реши да го направи на 4-то и 2-ро на 28-ярдовата линия на 49-те. Джаред Гоф хвърли пас към Джош Рейнолдс, но той беше непълен.

През четвъртата четвърт Детройт може би успя да изравни мача с гол от игра, но избра да го направи на 4-и-и- 3. Гоф пусна пас към Амон-Ра Сейнт Браун, но той също беше непълен.

Дан Дакич свиква откриващия сезон мач по колежански футбол между Охайо Стейт Бъкейс и Индиана Хузиърс на 31 август, 2017 г. на Мемориален стадион в Блумингтън, Индиана. (Джеймс Блек/Icon Sportswire чрез Getty Images)

Детройт имаше две възможности да вземе поне шест точки на таблото. Въпреки това, тяхната агресивност се провали на два пъти, когато 49ers скочиха през второто полувреме.

Лъвовете загубиха мача с 34-31.

Кембъл каза след мача, че не „съжалява“ за решения.

„Просто се почувствах много добре от това, че се обърнахме“, каза Кембъл след мача. „И да вземем инерцията си и да не им позволим да играят дълга топка. Те кървяха часовника – това е, което правят – и аз исках да си върна надмощието.“

Лъвовете го направиха на 4-то място по-често, откакто Кембъл пое поста старши треньор. Лъвовете бяха успешни в 54,76% от времето на 4-то място, което се класира на 12-то място в NFL, според Team Rankings.

Главният треньор на Сан Франциско 49-те Кайл Шанахан, вляво, прегръща главния треньор на Детройт Лайънс Дан Кембъл след него играта на NFC Championship на стадион Levi's на 28 януари 2024 г. в Санта Клара, Калифорния. (Thearon W. Henderson/Getty Images)

Техният план за игра обаче може да струва им пътуване до Super Bowl.

Следвайте Fox News Digital's и се абонирайте за.