Деян Кулусевски е звездата като 10-те играча на Тотнъм, които натрупват повече нещастия на Нотингам Форест
Breaking News | 2023-12-15 | 01:24:49

Тотнъм се изравни с Манчестър Сити за местата в Шампионската лига, след като голове на Ричарлисън и Деян Кулусевски им донесоха 2-0 над Нотингам Форест въпреки второто -полуизгонване на Ив Бисума.

След сравнително равностойни начални 45 минути, гостите поведоха, когато Кулусевски избра Ричарлисон, за да направи гол, преди да се превърне в голмайстор, за да удвои предимството.

Бисума Изгонването в 70-ата минута за висок удар на Райън Йейтс доведе до нервни последни 20 минути, но Гулиелмо Викарио беше сравнително невредим, след като Тотнъм постигна поредни победи за първи път от октомври.