Джалън Брънсън празнува участието си в мача на звездите вечер навън със съпругата
New York Post | 2024-02-02 | 16:23:34

Джейлън Брънсън е на облак девет, след като загуби 40 точки в същия ден, когато спечели първата си селекция за мача на звездите в НБА.

Звездата на Никс и съпругата му Али Маркс празнуваха с торта, коктейли и бенгалски огън, след като той изведе Ню Йорк до победа със 109-105 срещу Пейсърс в четвъртък вечер в Медисън Скуеър Гардън.

В своя Instagram Story Маркс публикува снимка на двойката, седнала на маса, която включваше торта на баскетболна тематика с бенгалски огън.

„Поздравления за мача на звездите!!“ Маркс, който е физиотерапевт, написа над снимката.

Двойката се ожени в Риц-Карлтън в Чикаго миналия юли, около 10 месеца след като Брънсън и Маркс обявиха годежа си в публикация в Instagram през септември 2022 г.

Не е ясно кой друг е присъствал на празненствата след мача, които последваха емоционално интервю с Брънсън на корта, където той чу „MVP!“ скандирания от родната публика.

„Искам да кажа, че нямам какво да кажа“, каза Брънсън, докато оглеждаше вярващите в The Garden в Ню Йорк, крещящи възхвалите му. „Това място е невероятно.“

Брансън остана без думи и разплакан, след като записа 40 точки и пет борби.

Никс ​​се пребориха със загуба от 15 точки, за да осигурят деветата си поредна победа.

Брансън имаше 21 точки през първото полувреме и игра на светло с едно здраво око, след като бе неволно намушкан в окото от стража на Пейсърс Андрю Нембхард.

Сега той е втори в историята на Никс за най-много мачове с 40 точки преди почивката на звездите с пет, след седемте на Бърнард Кинг.

Брансън е равен с Кармело Антъни и Патрик Юинг.

Никс ​​(32-17) приемат ЛеБрон Джеймс и Лос Анджелис Лейкърс (25-25) в събота от 20:30 ч. ET.