Джърмейн Джонсън грабва първо прихващане в няколко ярки точки на Джетс срещу Браунс
New York Post | 2023-12-29 | 07:22:08

КЛИВЛАНД — Защитата на Джетс беше злоупотребена от Джо Флако и атаката на Браунс при загуба с 37-20, но един играч излезе с огромна игра.

Дефанзивен край за втора година Джърмейн Джонсън грабна първото си прихващане в кариерата през втората четвърт и го върна на 37 ярда за тъчдаун.

Това беше първият признак на живот от защита, изсечена от Флако.

Тъчдаунът намали преднината на Браунс до 27-14, но не предизвика завръщане на Джетс.

Джонсън направи атлетична игра, за да стигне до прихващането.

Той бързо се озова в лицето на Флако.

вижте също

Джо Флако хвърля пас за тъчдаун по време на първото полувреме на загубата на Джетс с 37-20 от Браунс.

Джетс не могат да се справят с Джо Флако и Браунс, които се стремят към плейофите

Флако фалшифицира в тайт енд Дейвид Ньоку, Джонсън скочи и след това Флако хвърли топката, но Джонсън успя да отклони подаването във въздуха и след това да го прихване и да се втурне към крайната зона.

Johnson направи още една игра през четвъртата четвърт, когато възстанови удара на Браунс, бягащ бек Пиер Стронг, който беше форсиран от Куинси Уилямс.

Джетс превърнаха този резултат в гол от игра на Грег Цюрлайн от 44 ярда, за да намалят резултата до 34-20.

Джонсън има силен втори сезон.

Той има 6,5 сака този сезон.

Браунс бяха без звездата WR Amari Cooper, който не беше активен за мача.

Купър се появи в доклада за контузии с контузия на петата тази седмица.

Купър излизаше от игра с приемане от 265 ярда срещу тексасците.

Джетс WR Гарет Уилсън надмина 1000 приемащи ярда за сезона в четвъртък вечер.

Той е първият уайд ресивър на Jets с последователни сезони на 1000 ярда след Кийшон Джонсън през 1998-99.

Зуерлайн успя да играе, въпреки че имаше контузия на четворката.

Джетс подписаха с Остин Сейбърт в сряда в отбора за тренировки, в случай че Цюрлайн не може да играе, но не го повишиха.

Джетс имаха една и съща начална офанзивна линия за последователни мачове за първи път от 1 октомври и 8 октомври.

Те обаче имаха контузии по време на мача.

Десният гард Джейкъб Хенсън напусна играта със сътресение.

Неговият заместник, Ксавие Нюман, напусна играта през четвъртата четвърт, но се върна.

Джетс издигнаха FB Nick Bawden и DL Bruce Hector от тренировъчния отбор за мача в четвъртък. … WR Allen Lazard (болест) беше изненадващо неактивен. Останалите неактивни бяха: QB Aaron Rodgers, QB Zach Wilson, OL Austin Deculus, TE Jeremy Ruckert, DE Carl Lawson и CB Bryce Hall.