Джейлън Брънсън от Никс се очаква да бъде обявен за Мач на звездите за първи път в кариерата
New York Post | 2024-02-01 | 09:33:09

Джейлън Брънсън официално ще разбере в четвъртък вечерта, но е трудно да се разбере, че пробивът на Никс пойнтгард не е избран за първия Лич Звезден отбор на кариерата му.

Брансън отбелязва средни върхове в кариерата си по точки (26,8), асистенции (6,5) и процент от 3 точки (42,2 процента) през втория си сезон в Ню Йорк и беше дори по-добър (28,9 и 7,7) в първите две категории по време на скока от 14-2 на Никс през януари.

Тайрис Халибъртън от Пейсърс и Деймиън Лилард от Бъкс бяха определени за титулярно задно поле за Източната конференция миналата седмица при гласуване от фенове, играчи от НБА и избрани членове на медиите.

Брунсън също заслужаваше избор през миналия сезон, след като подписа четиригодишен договор на стойност $104 милиона с Никс като свободна агенция, но Джулиус Рандъл беше избран да представлява Никс за втори път от три години.

Тази година Рандъл отново трябва да се разглежда – със средни стойности от 24,0 точки, 9,2 борби и 5,0 асистенции, но той е извън линията за неопределено време с изкълчено дясно рамо.

вижте също

Джейлън Брънсън от Никс гледа по време на победа над Джаз; вмъквания: Деймиън Лилард от Бъкс (горе вдясно) и Пейсърс ' Tyrese Haliburton (долу вдясно) в действие

Джалън Брънсън трансформира Никс. Защо не е по-известен?

RJ Barrett и Imanuel Quickley получиха овации, когато се завърнаха в Градината на 20 януари за първи път след размяната им с Raptors в края на декември.

Бившият нападател на Никс Оби Топин вероятно ще получи подобно посрещане в четвъртък вечер при завръщането си в MSG с Пейсърс.

„Бих си помислил“, каза Том Тибодо. „Никога не знаеш, докато не излезеш там, но той беше много популярен играч тук. Обичахме да го имаме. Мисля, че винаги има признателност към бившите играчи на Ник, които се завръщат, и факта, че той е от района. Така че да.“

Роденият в Бруклин е отбелязвал по 11,2 точки на мач в 48 мача (28 титуляри) за Пейсърс, които наскоро придобиха двукратния нападател в Мача на звездите Паскал Сиакам от Раптърс.

Куентин Граймс (навяхване на коляното) беше добавен към доклада за контузии на Никс като под въпрос, заедно с О. Г. Ануноби (лакът) за мача срещу Пейсърс в четвъртък.

Халибъртън (подколенно сухожилие), Бенедикт Матурин (пръст на крака) и Ти Джей Макконъл (заболяване) са под въпрос за Инди.

Халибъртън имаше ограничение в минутите и беше отстранен от загубата във вторник в Бостън през третата четвърт, след като пропусна 10 от предишните 11 мача, завършвайки с 13 точки и 10 асистенции за 22 минути.