Джими Джонсън отправя пламенно послание към Каубойс след катастрофата през първото полувреме
Снимка: nypost.com
New York Post | 2024-01-15 | 02:44:17

Джими Джонсън тренира Каубойс до две титли на Супербоул и той се възмущаваше след грозното първо полувреме срещу Пакърс.

Каубоите бяха ограничени до само седем точки в първите 30 минути на мача, а по време на шоуто на полувремето на Fox Джонсън даде на зрителите представа какво би казал, ако продължаваше да тренира след тежкото начално полувреме.

„Не е нужно да соча с пръст едно или друго нещо“, каза Джонсън. „Вкарваш задната си част там и играеш така, както знаеш как да играеш. Можем да спечелим играта. Ще го отворим. Ще вървим с бързо темпо. Защита, преследвайте Джордан Лав. Не можете да му дадете толкова много време. Направете това, което трябва да направите и ние ще спечелим тази игра.

Речта беше достатъчна, за да разпали колегата анализатор на полувремето Майкъл Страхан, който се престори, че разкъсва сакото си и се нареди в стойка за три точки.

Каубоите губеха с 27-7 в края на полувремето и откриха второто полувреме, като отбелязаха гол от игра от 34 ярда.

Нещата не вървят добре в Далас от средата на 90-те години на миналия век и загубата в дивизионния кръг е често срещано явление от доста време.

Каубоите не са преминали дивизионния кръг от 1995 г., когато спечелиха Super Bowl XXX, което беше и последната титла на Super Bowl за франчайза.

Джонсън достигна 44-36 по време на петгодишното си представяне в Далас и тренира Каубоите до последователни шампионати.

Каубоите стигнаха до плейофите през три от тези пет години, когато беше начело.

Джонсън продължи да тренира Делфините от 1996 г. до 1999 г. и след това се премести в предаването като част от екипа на предаването на Fox.

Източник: nypost.com