Джо Флако хвърля два избора-шестици срещу тексасци, докато неговият мач на Браунс претърпява брутален обрат
New York Post | 2024-01-14 | 02:11:18

Книгата с разкази на Джо Флако за редовния сезон намери препятствие след сезона срещу защитата на тексасците.

38-годишният куотърбек, който беше подписан с тренировъчния отбор на Браунс през ноември и записа 4-1 като титуляр, за да затвори редовния сезон, хвърли последователни пик-шест прихващания в края на третата четвърт на дивата им игра -игра на карти срещу Хюстън.

Кливланд вече изоставаше от тексасците с 10 зад силния дебют на Си Джей Страуд след сезона, но след завръщането на Стивън Нелсън и Крисчън Харис, като второто се случи при четвърти удар във второто каране, те изоставаха с 38-14.

Когато следващият удар на Браунс приключи, Флако беше изпълнил 27 от 37 подавания за 269 ярда, един тъчдаун и двете прихващания, но Кливланд не бе отбелязал гол от приемането на тъчдаун от Карийм Хънт, което им даде преднина от 14-10.

Флако направи осем прихващания в петте си старта в редовния сезон, когато стабилизира положението на куотърбек на Браунс като техен четвърти титуляр през 2023 г.