Джон Дюран се готви, тъй като Астън Вила завърши наравно с Ливърпул, за да засили надеждите в топ 4
Breaking News | 2024-05-13 | 00:18:34

Джон Дюран отбеляза два гола през последните 10 минути, за да спечели на Астън Вила вълнуващо равенство 3-3 срещу Ливърпул, което ги приближи до Шампионската лига квалификация.

Вила изглеждаше мъртъв и погребан, когато удивителният гаф на Емилиано Мартинес донесе гол на Червените във втората минута, който бе отменен от Юри Тилеманс, преди удари на Коди Гакпо и Джарел Куанса да ги доведат до 3-1 в последния мач на Юрген Клоп като гост.

Но Дюран се качи от резервната скамейка, за да вкара два пъти за четири минути и постави Вила на прага на класирането за Шампионската лига за първи път.