Джон Макгин е готов да аплодира Манчестър Сити, докато Астън Вила се доближава до челната четвърта позиция
Breaking News | 2024-05-14 | 11:18:48

Капитанът на Астън Вила Джон Макгин се пошегува, че неговият отбор ще „вземе върховете на Ман Сити“ във вторник, след като се доближи до квалификацията за Шампионската лига с равенство 3-3 с Ливърпул.

Jhon Duran вкара два пъти през последните 10 минути, когато Вила намали с 3-1, за да спечели жизненоважна точка, което означава, че ще им бъде гарантирано място в топ 4 ако Тотнъм не успее да победи Манчестър Сити във вторник вечерта.

Ако Спърс спечелят, съдбата им ще се сведе до последния ден, в който Вила ще гостува на намиращия се във форма Кристъл Палас, докато лондонският клуб гостува на вече изпадналия Шефилд Юнайтед.

И Макгин се надяваше, че Сити може да им свърши работата в северен Лондон.

„Това беше брилянтен опит към края“, каза той пред Sky Sports. „Имахме малко късмет. Бяха няколко трудни седмици с момчета, които се завърнаха и играха през бариерата на болката.

На прага на футбола в Шампионската лига.. .