Джулиъс Рандъл, Джейлън Брънсън излизат за големи вечери, за да поведат Никс при победата над Булс
New York Post | 2024-01-04 | 06:34:10

Трейдинг RJ Барет и Имануел Куикли изпратиха съобщение за другите двама най-добри голмайстори на организацията.

Те явно се чувстваха комфортно да се облягат силно на Джейлън Брънсън и Джулиъс Рандъл.

В сряда вярата на Никс беше възнаградена с победа със 116-100 срещу Чикаго, като Рандъл и Брънсън комбинираха 66 точки и погребаха Булс за втора поредна победа на MSG.

Те бяха ефикасни и пренесоха Никс в мачовия период от 24-9 през четвъртата четвърт, редувайки се с топката и вкарвайки ефективно.

Рандъл поведе всички голмайстори с 35 точки при стрелба 13 за 23. Брънсън добави 31 точки при 13 за 22 от игра с 13 асистенции.

Това беше вторият пореден мач, който Брънсън достигна двуцифрен брой асистенции, след като изобщо не успя да направи това преди този сезон.

Сделката очевидно отключи повече движение на топката.

ОГ Ануноби беше тих в нападение във втория си мач с Никс, отбелязвайки само 11 точки при девет удара.

Но той също така беше изравнен с Донте Ди Винченцо за третия най-голям резултат на Никс (19-15).

С други думи, това беше шоуто на Рандъл-Брунсън. Те бяха част от стартов състав, който напълно доминираше в Чикаго, спечелвайки битката за отскачане (самият Исая Хартенщайн имаше най-високата в кариерата си 20) и закова над 40 процента от своите играчи. За да се подчертае доминацията на титуляра, Никс превъзхождаха Булс с 33 точки за 34-те минути на Ануноби.

Пейката беше различна история.

Том Тибодо експериментира с нова втора единица през първото полувреме, оставяйки Рандъл с останалата част от пейката за минути.

Не мина добре.

Съставът на Рандъл, Куентин Граймс, Майлс Макбрайд, Прешъс Ачиуа и Джош Харт успя да постигне само осем точки за шест минути и постави Никс в дупка от осем точки.

вижте също

ролеви играчи на Knicks

Никс се нуждаят от ролеви играчи, за да се активизират значително след търговията с OG Anunoby

Големият проблем беше обидата.

Мина през Рандъл и защитата на Чикаго не се интересуваше от защитата на някой друг, позволявайки на Биковете да се срутят върху целта си Рандъл и да задръстят боядисаните/преминаващите алеи.

Тибодо се върна към експеримента с състава през четвъртата четвърт. Отново се затрудни и треньорът го премахна доста бързо, вкарвайки отново Брънсън след две минути обидно неразположение.

Треньорът очевидно учи и се адаптира в движение.

Никс ​​все още не са имали официална тренировка след сделката.

Стартерите спасиха положението. Особено Брънсън и Рандъл.

Биковете междувременно бяха създадени да се състезават този сезон.

Те са в режим "Печеля сега" без екип "Печеля сега".

Те имат големи договори, раздадени на Зак ЛаВийн, ДеМар ДеРозан, Никола Вуцевич и Лонзо Бол.

Само един от тези играчи — DeRozan — беше наличен в сряда.

Останалите бяха ранени. Разочароващото начало на тази кампания в Чикаго доведе до слухове за предстояща продажба, като LaVine беше начело на линията за преместване.

Но пазарът за LaVine, който пропусна 17-ия си пореден мач в сряда поради възпаление на десния крак, беше хладен.

Никс, според източници, са сред отборите, които не се интересуват от размяна на 28-годишното крило.

Така че Никс бяха фаворити на MSG срещу Булс и те се нахвърлиха.

Ди Винченцо продължи силната си игра, откакто се присъедини към титулярния състав, отбелязвайки 11 точки при 3-за-8 отвъд дъгата.

С отпадането на Барет и Куикли ДиВинченцо, който подписа за $50 милиона през лятото, се чувства като фаворит за трети най-добър голмайстор.

„Той започна сезона, стреляйки изключително добре с топката. И това е свидетелство за него“, каза Тибодо. „Той отдели много време за извън сезона.“