Доли Партън краде шоу на Деня на благодарността, облича се като мажоретка на Dallas Cowboys за представление на полувремето
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2023-11-24 | 17:56:04

The продължиха традицията си да играят на Деня на благодарността, но шоуто на полувремето беше това, което открадна заглавията.

Доли Партън, 77-годишната легенда на кънтри музиката, се представи на полувремето на мача между Cowboys и .

Доли Партън играе по време на полувремето в мача между Вашингтон Командърс и Далас Каубойс на стадион AT&T на 23 ноември 2023 г. в Арлингтън, Тексас. (Ron Jenkins/Getty Images)

Parton се представи в полузащитата, облечена в емблематичното облекло на мажоретките на Cowboys и изпя някои от своите хитове.

Звездата на кънтри музиката изпълни "Jolene," "9 to 5" и нейното собствено изпълнение на "We Are The Champions" от Queen.

Това беше вторият път за по-малко от седмица, когато Партън беше видяна на футболно игрище, тъй като тя се присъедини към НФЛ страхотно за мача на Тенеси срещу първокласния Джорджия.

Parton се присъедини към тълпата, пеейки "Rocky Top" в края на първата четвърт.

„Е, не можах да чуя, но обожавам песента!“ Партън каза след изпълнението си, според WATE 6 в Ноксвил. „Просто искам да знаете колко съм горд да бъда тук и много ви благодаря, че отделихте специално внимание, за да правим каквото и да правим. И имах малък проблем със слуха, но знаем „Rocky Top“ и тази песен беше написани от Будло и Фелис Брайънт, и Дейл. Синът им е на стадиона тази вечер. Така че предполагам, че ще играем на топка! Благодаря ви!"

Изпълнението на Партън в четвъртък дойде по време на пътя на Cowboys на Commanders, когато Далас се премести до 8-3 за сезона.

Доли Партън изпълнява по време на полувремето на футболен мач от NFL между Dallas Cowboys и Washington Commanders, четвъртък, 23 ноември 2023 г., в Арлингтън, Тексас. (AP Photo/Julio Cortez)

Далас удължи домакинската си серия от победи до 13 при победа с 45-10 над Вашингтон.

Куотърбекът на Каубойс хвърли 331 ярда и четири тъчдауна, докато нападателят на Далас отбеляза 25 точки без отговор през четвъртата четвърт.

Загубата за Вашингтон беше осмата в последните десет мача, след като командирите паднаха до 4-8 през сезона.

Брандин Кукс №3 от Далас Каубойс празнува тъчдаун с Дак Прескот №4 от Далас Каубойс в мача срещу Вашингтон Командърс през втората четвърт на стадион AT&T на 23 ноември 2023 г. в Арлингтън, Тексас . (Ричард Родригес/Гети Имиджис)

„Току-що бяхме победени с много точки на Деня на благодарността“, каза получателят Тери Маклорин. „Мачът беше наблизо. И ние просто не направихме необходимите игри, за да вкараме топката в крайната зона и да изпълним нашата част. Така че това никога не е добро усещане.“

NFL продължава в петък с мач между и Маями Долфинс.

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.