Дрю Лок на Сийхоукс дава емоционално интервю след голяма победа: „Мога да направя това“
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2023-12-19 | 18:00:53

Куотърбекът на Сиатъл Сийхоукс Дрю Лок бе поставен в титулярната роля в последната минута преди мача им срещу Филаделфия Ийгълс , и той се появи в четвъртата четвърт.

Лок поведе Сийхоукс в печеливша игра, която го видя да хвърли чудотворен пас към Д.К. Меткалф ще уреди тъчдаун за Jaxon Smith-Njigba, за да победи Eagles с 20-17.

Дрю Лок, №2 от Seattle Seahawks, празнува, след като победи Филаделфия Ийгълс на Лумен Фийлд на 18 декември 2023 г. в Сиатъл. (Стеф Чеймбърс/Гети Имиджис)

След мача Лок беше емоционален и имаше пропукване в гласа, докато обясняваше как се чувства Лиза Солтърс от ESPN.

„Толкова е трудно. Толкова е трудно да се опише чувството да не играеш толкова дълго или поне това, което ми се струва много дълго време, а след това седиш там и гледайте игри", каза Лок. „Чудите се, мога ли да правя това все още? Не съм бил там на терена. Това е човешката природа на нещата. Върнахте се там миналата седмица и аз сякаш знаете какъв съм мъжът все още , мога да направя това.

Дрю Лок, номер 2 от Сиатъл Сийхоукс, загрява преди мач срещу Филаделфия Ийгълс на Лумен Фийлд на 18 декември 2023 г. в Сиатъл. (Джейн Гершович/Гети Имиджис)

„И тогава ще получите още един тест тази седмица, при който не знаех дали ще играя или не. Разбира се, в крайна сметка играх. Тази вечер играем с Eagles. Момчетата около мен се събраха тази вечер и просто се чувствам толкова добре. Чувствам се толкова добре, че се гордея с всички тази вечер."

Куотърбекът-ветеран приписа своята офанзивна линия, защитата и бягащите бекове Кенет Уокър и Зак Чарбонет за това, че успяха да постигнат успех.

Той каза, че е научил, че ще започне играта, след като стигне до Lumen Field. Имаше въртящи се въпроси дали Geno Smith ще започне, но Lock беше този, който кимна.

Той завърши 22 от 33 подавания с 208 ярда и единствения пас за тъчдаун към Смит-Нигба.

„Ще помня това обаждане за игра до края на живота си,“ каза той за играта с тъчдаун: „Ние прекъсваме сбирката. Знаех, че Джакс има един срещу един. Добро напомняне от Шейн (Уолдрон) в слушалките. Казах: „Здравей, Джакс. Ако сте един на един, ще ви хвърля това хапче.“ Разбира се, погледна ни един на един. Ъгълът беше мек. Джакс го удари с известна скорост. Заден пилон, хвърляне на задна кутия, падна с него."

Джаксън Смит-Нжигба, №11 от Сиатъл Сийхоукс, хваща пас за тъчдаун покрай Джеймс Брадбъри, # 24 на Philadelphia Eagles, през четвъртата четвърт на Lumen Field на 18 декември 2023 г. в Сиатъл. (Steph Chambers/Getty Images)

Сиатъл се придвижи до 7-7 с голямата победа над Eagles. Филаделфия падна до 10-4.

Следвайте Fox News Digital и се абонирайте за .

Райън Гайдос е старши редактор за Fox News Digital.

Източник: foxnews.com