Ерик тен Хаг се разгневи срещу играчите на Манчестър Юнайтед след „разочароващото“ равенство на Бърнли
The Mirror | 2024-04-27 | 22:04:19

Разочарованият Ерик тен Хаг осъди своите играчи на Манчестър Юнайтед за това, че загубиха нов аванс и допуснаха късен гол за равенство 1-1 срещу Бърнли на Олд Трафорд.

Юнайтед бе излязъл напред благодарение на попадението на Антони през второто полувреме и изглеждаше на път да осигури втората си поредна победа във Висшата лига. Въпреки това, Бърнли получи шанса да изравни късно, когато Андре Онана безразсъдно се нахвърли в противников играч и даде дузпа.

Зеки Амдуни се появи от 12 ярда и хладнокръвно вкара топката в задната част на мрежата, за да запечата дял от плячката. Това е резултат, който накърнява надеждите на Юнайтед да завърши на местата в Лига Европа, въпреки че те все още остават на ключовата шеста позиция, една точка над седмия Нюкасъл.

Но след мача Тен Хаг нападна играчите на Юнайтед, че не са си свършили работата и не са осигурили и трите точки. Той каза пред Sky Sports: „Силно начало на мача. Много положения, след което загубихме контрола през втората част на първото полувреме. Бърнли се върна в мача и имаше няколко положения.

„Второто полувреме беше изцяло наше и ние сме в печеливша позиция и отстъпваме мача в края. Много разочаровани, не би трябвало да се случва. Поставяте се в трудни позиции. В много фази от играта се справихме много добре, така че накрая трябва да вземем трите точки и чистата мрежа. В края отново ги отдадохме.

„Поставихме се в печеливша позиция, като играехме добър футбол – създавайки много. шансове и след това да го раздадете накрая в последните минути, това е толкова ненужно."

Юнайтед създаде достатъчно шансове, за да спечели мача и също така остана разочарован от рефера Джон Брукс и VAR, след като не им бяха дадени късна дузпа на Гарначо разкритикува стандарта на съдийството и смята, че са се справили трудно през последните седмици. седмици. Допуснахме толкова много дузпи, тази е оправдана, но други. Ако направиш [Аарон] Уан-Бисака на финала дузпа, тогава какво е това [иск за дузпа на Алехандро Гарначо]. Къде е последователността?

"Трябва да се погледнем в огледалото. Направихме грешка, но вие поемате отговорност и те трябва да разберат какво означава това за един отбор и за мениджър."

След три дни в рамките на шест дни – което включва драматичната победа на полуфинала на Купата на Англия над Ковънтри – Юнайтед вече има повече от седмица да чака следващия си мач, тъй като пътува до Кристъл Палас в понеделник, 6 май.

НЕ БРАХУВАЙТЕ ПОВТОРЕНИЯТА! Присъединете се към нашата петиция, за да запазите магията на ФА Къп жива!

и получете ежедневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия