Ерлинг Хааланд излиза в екип на Stone Island за 640 паунда в Марбея с приятелката си Изабел Йохансен, докато излиза, за да види новия апартамент на баща си за 2,5 милиона паунда в почивка от Treble push на Ман Сити
Daily Mail | 2024-03-14 | 14:41:35

Облечени в оранжев топ и подходящи къси панталони, Хааланд и Йохансен, които носеха дънки и лилава тениска, бяха заснети да се возят на количка за голф, преди да напуснат имота на Четвъртък сутринта.

Според уебсайта на комплекса, исканата цена за един от мезонетите с четири спални и три бани започва от малко над 3 милиона евро (£ 2,5 м)

Ерлинг Хааланд се наслади на известно време на слънце в Марбея с приятелката си Изабел Хаугсенг Йохансен (вдясно) и баща си Алф-Инге (вляво)

Хааланд и Йохансен посетиха ексклузивния нов имот на Алф-Инге в Марбея

Имотът се намира на известната Златна миля на Марбея

Хааланд притежава имот в Марбея, но се разбира, че обмисля закупуването на друг

Вашият браузър не поддържа iframes.

Комплексът включва зала за кино, модерен фитнес център и спа със закрит отопляем басейн, специални стаи за процедури и две сауни, заедно с няколко други удобства.

Халанд ще се завърне в игра в събота, когато Манчестър Сити продължи стремежа си към втори пореден Требъл, като домакинства на Нюкасъл в четвъртфиналите на ФА Къп.

Сити е трети в таблицата на Висшата лига, на една точка зад Арсенал и Ливърпул след равенство 1-1 на Анфийлд миналата неделя.

Шампионите на Висшата лига приемат Арсенал на Етихад на Великден и ще разберат самоличността на опонентите си на четвъртфиналите на Шампионска лига в петък.

Въпреки че отсъства почти два месеца поради контузия на глезена, Хааланд откри мрежата 29 пъти в 33 изяви през този сезон.

Норвежецът превзе Висшата лига с щурм, откакто се присъедини към Сити от Борусия Дортмунд за £51 милиона през лятото на 2022 г.

Халанд откри мрежата 29 пъти в 33 изяви през този сезон

23-годишният играч се наслади на зашеметяващ дебютен сезон в Англия, като спечели Требъл и постави нов рекорд за голове в сезон от 38 мача във Висшата лига с 36.

Халанд вкара 81 гола в 86 мача за Сити и вече е седмият най-резултатен голмайстор на клуба.

За да поставим цифрата в контекст, през същия период следващият най-резултатен голмайстор във Висшата лига - Мохамед Салах - отбеляза 49 гола в 79 изяви.