Ерлинг Хааланд вкарва четири, докато Манчестър Сити отново поема контрола над надпреварата за титлата
Breaking News | 2024-05-04 | 21:16:49

Ерлинг Хааланд вкарва четири гола – включително хеттрик през първото полувреме – когато шампионът Манчестър Сити разби Вълците с 5-1, за да запази контрола над Надпревара за титлата във Висшата лига.

Отборът на Пеп Гуардиола трябваше да отговори на комфортната победа на лидера Арсенал над Борнемут по-рано в събота и те го направиха категорично, с клинично сваляне на нещастните си посетители на стадион Етихад.

Халанд отбеляза два удара от дузпа през първото полувреме, от двете страни на извисяващ се удар с глава, преди да добави четвърти със зашеметяващ удар.