ESPN се извинява след излъчване на клип на жена, която блести с гърдите си по време на предаване Sugar Bowl

ESPN е извинявайки се, след като нещата станаха малко пикантни в понеделник вечер по време на предаването на Sugar Bowl в мрежата.

Докато Washington Huskies в крайна сметка отблъсна надигащия се отбор Texas Longhorns вътре Caesar's Superdome в Ню Орлиънс, наблизо на Bourbon Street, гуляй разголи гърдите си - и националното предаване по невнимание излъчи момента, докато се връщаше от рекламна пауза.

„Съжаляваме, че това се случи, и се извиняваме, че видеото беше излъчено в телевизионното предаване“, каза Бил Хофхаймър от ESPN в изявление за Асошиейтед прес.

В клип от момента на NSFW, излъчен по време на втория половината от играта може да се види жена, която държи напитка, гледаща нагоре, докато дърпа надолу ризата си и разкрива гърдите си.

Кейлъб Уилямс от USC плаче встрани след загуба: „Искам да се прибера вкъщи и да се гушкам с кучето си“

Вълнението във Френския квартал изглежда беше съчетано с действието на терена.

Въпреки че изоставаше с 13 само секунди в четвъртата четвърт, Тексас се бори се върна в играта и имаше шанса да спечели в последната минута.

Том Брейди без тениска празнува победата на Мичиган в Роуз Боул над Алабама: „Да тръгваме!“

Четвъртият последен опит за куотърбек Куин Юърс беше обявен за незавършен и Хъскис - водени от финалиста от Хейсман Майкъл Пеникс младши, който подаде за 430 ярда и два тъчдауна - спечелиха с 37-31.

Никога не пропускайте история — абонирайте се за безплатния ежедневен бюлетин на PEOPLE, за да бъдете в крак с най-доброто от това, което ХОРАТА могат да предложат, от новини за знаменитости до завладяващи истории за човешки интереси.

Междувременно, от другата страна на плейофите на колежанския футбол, Университетът на Мичиган победи Университета на Алабама в огромна победа в продължение, 27-20, за да спечели Rose Bowl. Победата изпраща Мичиган в мача за националния шампионат за първи път от 1997 г., когато Том Брейди и Върколаците за последно спечелиха всичко под ръководството на треньора Лойд Кар.

Брейди отпразнува голямата победа с видеоклип, на който е без риза и крещи по телевизията в празненство. „Уау! Да тръгваме!" 46-годишният Брейди изкрещя в камерата, след като защитата на Wolverines спря куотърбека на Университета на Алабама Джалън Милро в последната игра на мача.

Вашингтон и Мичиган ще се изправят един срещу друг за националния шампионат в понеделник, 8 януари на стадион NRG в Хюстън.

Източник: people.com