Федерико Гати спечели победата на Ювентус над Фиорентина, докато Наполи отбеляза четири в Монца
Breaking News | 2024-04-08 | 08:56:34

Федерико Гати отбеляза единствения гол, когато Ювентус победи Фиорентина с 1-0, за да засили хватката си на третото място в Серия А.

Отборът от Торино сложи край на поредица от четири мача в лигата без победа благодарение на попадението на Гати в 21-ата минута, за да се доближи до шест точки от втория Милан.

Наполи отбеляза четири гола в интервал от 13 минути от второто полувреме, когато изоставаха, за да спечелят с 4-2 в Монца.

Милан Джурич беше извел домакините напред, но Виктор Освенхен изравни 10 минути след второто полувреме, а Матео Политано и Пьотр Зиелински направиха 3-1 до 61-ата минута.