Фил Фодън скочи помогна на Ман Сити да победи Брайтън и намали изоставането от лидера Арсенал
Breaking News | 2024-04-25 | 23:32:49

Манчестър Сити намали изоставането от лидера във Висшата лига Арсенал до една точка, след като дубълът на Фил Фодън в първото полувреме помогна за вдъхновението за убедителна победа с 4-0 над Брайтън.

Ефектният удар с глава на Кевин Де Бройне насочи действащите шампиони на Пеп Гуардиола към цялостен успех на подгизналия стадион Amex.

Сити, който има мач по-малко върховните топчии, имаха пълен контрол до почивката, когато Фодън надмина 50 топ попадения с бърз удар, преди Хулиан Алварес да завърши победата във втория период.

FT: Навсякъде в Amex.